Out of stock
Stereo Speakers Genius SP-U115, USB, 2.0, Product Code: 12090014654654
-10%
LaptopHP EliteBook 830 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
339.00 € / 663.03 BGN
309.00 € / 604.35 BGN
-5%
SmartphoneApple iPhone 15 Plus 128GB Blue
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
519.00 € / 1015.08 BGN
489.00 € / 956.40 BGN
-10%
LaptopHP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
389.00 € / 760.82 BGN
359.00 € / 702.14 BGN
-10%
SmartphoneSamsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB Phantom Black
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
499.00 € / 975.96 BGN
449.00 € / 878.17 BGN
| Model | SP-U115 |
| Class | Speaker System |
| Status | Excellent |
| Audio | Audio Plug 3.5mm |
| Interfaces | Power USB 2.0 |
| Color | White |
| Information | 1.5W |
| Frequency | 200 - 18000 Hz |
| EIRP | 80 db |
Out of stock
