Similar products
SmartphoneApple iPhone 12 mini 128GB Blue
- Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
199.00 € / 389.21 BGN
179.00 € / 350.09 BGN
SmartphoneApple iPhone 12 Pro 256GB Pacific Blue
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
299.00 € / 584.79 BGN
289.00 € / 565.23 BGN
SmartphoneApple iPhone 15 128GB Black
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
469.00 € / 917.28 BGN
449.00 € / 878.17 BGN
SmartphoneApple iPhone 11 Pro 64GB Matte Gold
- Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
189.00 € / 369.65 BGN
SmartphoneApple iPhone 14 128GB Starlight
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
349.00 € / 682.58 BGN
339.00 € / 663.03 BGN
LaptopHP EliteBook 840 G10, i5-1335U, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
529.00 € / 1034.63 BGN
476.00 € / 930.98 BGN
LaptopHP EliteBook 840 G9, i5-1235U, 16GB, 256GB SSD, 14'' IPS WUXGA 1920x1200
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
429.00 € / 839.05 BGN
386.00 € / 754.95 BGN
SmartphoneApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
169.00 € / 330.54 BGN
149.00 € / 291.42 BGN
MonitorDell UltraSharp U2312M, 23" e-IPS Full HD 1920x1080
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
69.00 € / 134.95 BGN
62.00 € / 121.26 BGN
MonitorDell UltraSharp U2417H, 24” IPS Full HD 1920x1080
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
119.00 € / 232.74 BGN
107.00 € / 209.27 BGN
| Model | iPhone 4S |
| Class | Smartphone |
| Status | Excellent |
| CPU | Dual-core 1.0 GHz Cortex-A9 |
| Chipset | Apple A5 |
| RAM Memory | 512MB RAM |
| Memory | 16GB Storage |
| Video accelerator | PowerVR SGX543MP2 |
| Display size | 3.5 inches |
| Display technology | LED-backlit IPS LCD |
| Resolution | 640 х 960 pixels |
| Front camera | VGA, 480p@30fps |
| Camera | 8 MP, f/2.4, 35mm, autofocus, LED flash |
| WIFI | Wi-Fi (802.11a/b/g/n) |
| 3G Module | 3G / SIM card |
| Extras | A-GPS, GLONASS |
| Battery | Li-Po 1432 mAh |
| Bluetooth | Bluetooth v4.0, A2DP |
| Sim card | Micro-SIM |
| Color | White |
| Manufacturer | Apple |
Hop.bg has both new and used equipment. In order to be as useful and honest as possible to our customers, we divide the products in our store into 2 categories according to the type of equipment. They are:
- New
Brand new device, sealed in its original packaging, with all factory accessories included.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Like New
Looks almost identical to a brand-new product – no or minimal signs of previous use.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Excellent (Grade A)
Lightly used with almost unnoticeable signs of wear. Works flawlessly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Very Good (Grade B)
Moderate signs of use (small scratches), but 100% reliable and functional.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Good (Grades BC, C, C-)
Visible signs of use (scratches, marks), but fully operational and budget-friendly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
Yes, all products in Hop.bg have a warranty that is different for the respective categories and brands.
- Renovated products category Printers, Smartphones, Tablets - 6 months
- Renovated products from the categories Computers, Laptops, Workstations - 6 months with the possibility of extension up to 12 months.
- Renovated products Apple, monitors and unpacked products category Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 12 months
- New products from the categories Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 24 months
Battery warranty period:
- For new laptops: 6 months;
- For used (renovated) laptops: 6 months;
- For used (renovated) Apple mobile phones / tablets: 6 months;
- For used (renovated) mobile phones / tablets of other brands: 3 months.
MonitorHP ZR2330w, 23" IPS Full HD 1920x1080
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
69.00 € / 134.95 BGN
62.00 € / 121.26 BGN
MonitorHP E23 G4, 23" IPS Full HD 1920x1080
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
89.00 € / 174.07 BGN
80.00 € / 156.47 BGN
LaptopDell Latitude 9430, i5-1245U, 32GB, 512GB SSD, 14" IPS WUXGA 1920x1200
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
529.00 € / 1034.63 BGN
476.00 € / 930.98 BGN
MonitorLenovo ThinkVision T2364pА, 23" IPS Full HD 1920x1080
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
69.00 € / 134.95 BGN
62.00 € / 121.26 BGN
Mobile workstationLenovo ThinkPad P53, i7-9850H, 32GB, 512GB SSD, Touchscreen, 15.6" IPS Full HD 1920x1080, Quadro T2000
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
679.00 € / 1328.01 BGN
611.00 € / 1195.01 BGN


