Подобни продукти
ЛаптопHP ProBook 640 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
349.00 € / 682.58 лв.
314.00 € / 614.13 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G6, i5-8265U, 16GB, 256GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
309.00 € / 604.35 лв.
278.00 € / 543.72 лв.
ЛаптопHP ProBook 650 G10, i5-1345U, 16GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
559.00 € / 1093.31 лв.
503.00 € / 983.78 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
319.00 € / 623.91 лв.
287.00 € / 561.32 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G10, i5-1335U, 32GB, 512GB SSD, 14" IPS WUXGA 1920x1200
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
489.00 € / 956.40 лв.
440.00 € / 860.57 лв.
Подобни продукти
ЛаптопHP EliteBook 820 G3, i7-6500U, 16GB, 256GB SSD, 12.5'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
189.00 € / 369.65 лв.
170.00 € / 332.49 лв.
КомпютърApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019), i5-8500, 16GB, 32SSD + 1TB HDD, Retina 4K, AMD Radeon Pro 560X
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
499.00 € / 975.96 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, Tъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
339.00 € / 663.03 лв.
305.00 € / 596.53 лв.
МониторDell P2418HT Touch, 24" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
209.00 € / 408.77 лв.
188.00 € / 367.70 лв.
КомпютърApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Silver, i5-8500, 16GB, 512GB SSD, Retina 4096x2304, AMD Radeon Pro 560X
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
529.00 € / 1034.63 лв.
419.00 € / 819.49 лв.
КомпютърHP ProDesk 600 G2 SFF, i5-6600, 8GB, 128GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
109.00 € / 213.19 лв.
98.00 € / 191.67 лв.
| Модел: | EliteBook 820 G3 |
| Клас: | Ултрабук |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Intel Core i5-6200U (3M, 2.30 GHz, до 2.80 GHz) |
| РАМ памет: | 16GB DDR4 |
| Памет за данни: | 128GB SSD |
| Видео карта: | Intel HD Graphics 520 |
| Размер на дисплея: | 12.5 инча (31.75 см) |
| Технология на дисплея: | LED, IPS |
| Резолюция на дисплея: | 1366x768 HD |
| Предна камера: | Да |
| Аудио: | High Definition Audio |
| Оптично устройство: | няма |
| LAN: | 10/100/1000 ethernet RJ 45 port |
| WIFI: | HP Wireless |
| Интерфейси: | DisplayPort, USB 3.0, VGA, USB Type C |
| Четец за карти: | Да |
| Тегло: | 1.33 КГ. |
| Производител | HP |
Снимките на реновираните продукти са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но с високо качество и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние РЕНОВИРАН с 6 месеца (с възможност за 12) гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
Подобни продукти
ЛаптопHP EliteBook 820 G3, i7-6500U, 16GB, 256GB SSD, 12.5'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
189.00 € / 369.65 лв.
170.00 € / 332.49 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
569.00 € / 1112.87 лв.
512.00 € / 1001.38 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2251 (2020) Space Gray Intel® Core™ i7-1068NG7, 32GB, 1TB SSD, 13.3" Retina 2560 x 1600
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
579.00 € / 1132.43 лв.
529.00 € / 1034.63 лв.
МониторDell P3421W, 34" IPS UWQHD 3440x1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
399.00 € / 780.38 лв.
359.00 € / 702.14 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, Tъчскрийн, 13.3” IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
339.00 € / 663.03 лв.
305.00 € / 596.53 лв.
ЛаптопHP ProBook 640 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
349.00 € / 682.58 лв.
314.00 € / 614.13 лв.





