Работна станцияHP Z420 Tower, E5-2650, 16GB , 128GB SSD + 500GB HDD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
209.00 € / 408.77 лв.
188.00 € / 367.70 лв.
ЛаптопHP EliteBook 1040 G4, i5-7200U, 8GB, 256GB SSD, 14'' IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
169.00 € / 330.54 лв.
152.00 € / 297.29 лв.
Мобилна РаботнаСтанция HP ZBook Create G7, i9-10885H, 32GB, 2TB SSD, 15.6'' IPS UHD 3840x2160, RTX2080
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1039.00 € / 2032.11 лв.
935.00 € / 1828.70 лв.
СмартфонApple iPhone 14 128GB Starlight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
369.00 € / 721.70 лв.
349.00 € / 682.58 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G7, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
389.00 € / 760.82 лв.
350.00 € / 684.54 лв.
| Подарък: | Apple iPhone 4/8GB |
| Модел: | UE40J5100 |
| Статус на продукта: | Много добър |
| Размер на дисплея: | 40" инча ( 101.60 см. ) |
| Резолюция на дисплея: | 1920x1080 Full HD |
| Яркост: | - |
| Ъгъл на видимост: | 178°H/178°V |
| Аудио: | 2x5W |
| LAN: | Не |
| WIFI: | Не |
| Интерфейси: | HDMI, USB 2, |
| Екстри: | 2x HDMI, 1x USB, аналогов вход,компонент,200Hz,DTS Premium Sound 5.1,Смарт опция : Филми. |
| Размери: | 908.2 x 585.6 x 288.0 мм |
| Тегло: | 7.6 kг |
| Производител | Samsung |
Висока резолюция, прекрасна картина и изключително много смарт функционалности - това е Samsung UE40J5100. На разположение са 2 HDMI порта и 1 USB, и така, за киноманите телевизорът предоставя възможност да бъде свързан с различни устройства от който може да се пускат различни видео файлове. Разбира се, може да ползвате и свързване по Wi-fi. Може да обобщим, че това е много разумен избор за разумни пари.
Продуктът е промоционален до 5 юни и като подарък при закупуване на един брой получавате подарък реновиран iPhone 4.
КомпютърApple iMac 27" A1419 (2017) Silver, i5-7500, 16GB, 32GB SSD+1TB HDD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570X
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
449.00 € / 878.17 лв.
369.00 € / 721.70 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G7, i7-10610U, 16GB, 512GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
429.00 € / 839.05 лв.
386.00 € / 754.95 лв.
ТаблетApple iPad 10.2 7th Gen A2197 (2019) 32GB Wi-Fi Space Gray
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
149.00 € / 291.42 лв.
139.00 € / 271.86 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
369.00 € / 721.70 лв.
332.00 € / 649.34 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
449.00 € / 878.17 лв.
404.00 € / 790.16 лв.




