Out of stock
-5%
LaptopApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, M1 Pro, 16GB, 512GB SSD, 14.2'' Liquid Retina 3024x1964
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
849.00 € / 1660.50 BGN
799.00 € / 1562.71 BGN
-10%
LaptopHP EliteBook 830 G8, i7-1165G7, 16GB, 512GB SSD, 13.3'' IPS Full HD 1920x1080
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
349.00 € / 682.58 BGN
319.00 € / 623.91 BGN
-20%
ComputerApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Silver, i5-8500, 16GB, 512GB SSD, Retina 4096x2304, AMD Radeon Pro 560X
- Good
- Refurbished
- Leasing
529.00 € / 1034.63 BGN
419.00 € / 819.49 BGN
-10%
LaptopHP EliteBook 840 G8 Like New, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Like New
- Refurbished
- Leasing
439.00 € / 858.61 BGN
409.00 € / 799.93 BGN
| Model | LG 43LH510V |
| Status | Like New |
| Display size | 43" ( 108 cm) |
| Resolution | 1920x1080 pixels (1080p, Full HD) |
| Brightness | * |
| Angle | 178 ° / 178 ° |
| Audio | 2 x 5 W (Virtual Surround |
| LAN | 1 x Ethernet RJ45 |
| WIFI | N/A |
| Interfaces | USB 2, HDMI, |
| Extras | USB 2.0, Ethernet RJ45, HDMI , Satellite In, SCART, AV Composite, CI |
| Size | 976 x 583 x 81.5 mm |
| Weight | 7.8 kg |
| Color | Black |
| Manufacturer | LG |
Out of stock
