ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
389.00 € / 760.82 лв.
359.00 € / 702.14 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, Tъчскрийн, 13.3” IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
339.00 € / 663.03 лв.
309.00 € / 604.35 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
389.00 € / 760.82 лв.
359.00 € / 702.14 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB Phantom Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
499.00 € / 975.96 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
| Модел: | LG 43LH510V |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Размер на дисплея: | 43" ( 108 cm) |
| Резолюция на дисплея: | 1920x1080 пиксела (1080p, Full HD) |
| Яркост: | * |
| Ъгъл на видимост: | 178 ° / 178 ° |
| Аудио: | 2 x 5 W (Virtual Surround) |
| LAN: | 1 x Ethernet RJ45 |
| WIFI: | N/A |
| Интерфейси: | USB 2, HDMI, |
| Екстри: | USB 2.0, Ethernet RJ45, HDMI , Satellite In, SCART, AV Composite, CI |
| Размери: | 976 x 583 x 81.5 mm |
| Тегло: | 7.8 kg |
| Цвят: | Черен |
| Производител | LG |
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние АУТЛЕТ с 12 месеца гаранция от HOP.BG (Реноватор №1 в България).
Няма налични бройки
