ᐉ Телевизор LG 43LH510V (11010076) | Hop.bg
en
Няма наличност
Телевизор LG 43LH510V
LG LG
Телевизор LG 43LH510V, Код: 11010076
539.00 / 1054.19 лв.
крайна цена с 20% ДДС
Наличност: изчерпано
-6%
1 / 3
ТаблетApple iPad 10.2 7th Gen A2197 (2019) 32GB Wi-Fi Space Gray
-10%
Лаптоп HP EliteBook 840 G7, i7-10510U, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G7, i7-10510U, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G7, i7-10510U, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G7, i7-10510U, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
1 / 4
ЛаптопHP EliteBook 840 G7, i7-10510U, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
-5%
1 / 3
СмартфонApple iPhone 14 128GB Starlight
-20%
-3%
СмартфонApple iPhone 15 Plus 128GB Black
Модел: LG 43LH510V
Статус на продукта: Отличен
Размер на дисплея: 43" ( 108 cm)
Резолюция на дисплея: 1920x1080 пиксела (1080p, Full HD)
Яркост: *
Аудио: 2 x 5 W (Virtual Surround)
LAN: 1 x Ethernet RJ45
WIFI: N/A
Интерфейси: USB 2, HDMI,
Екстри: USB 2.0, Ethernet RJ45, HDMI , Satellite In, SCART, AV Composite, CI
Размери: 976 x 583 x 81.5 mm
Тегло: 7.8 kg
Цвят: Черен
Производител LG
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние АУТЛЕТ с 12 месеца гаранция от HOP.BG (Реноватор №1 в България).
Брой членове в домакинството *
-6%
СмартфонApple iPhone 13 128GB Midnight
-3%
СмартфонApple iPhone 14 Pro 256GB Space Black
-5%
СмартфонApple iPhone 12 64GB Black
-5%
СмартфонApple iPhone 14 128GB Midnight
-5%
Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, 32GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, 32GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, 32GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, 32GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, 32GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M