SmartphoneApple iPhone 15 Pro 128GB Blue Titanium
- Good
- Refurbished
- Leasing
549.00 € / 1073.75 BGN
499.00 € / 975.96 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy S24 5G 128GB Onyx Black
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
419.00 € / 819.49 BGN
399.00 € / 780.38 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB Phantom Black
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
499.00 € / 975.96 BGN
449.00 € / 878.17 BGN
LaptopHP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 500GB SSD, 13.3” IPS Full HD 1920x1080
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
319.00 € / 623.91 BGN
289.00 € / 565.23 BGN
| Model | System x3550 M5 |
| Class | Server |
| Status | Exelent |
| CPU | 2x Intel Xeon E5-2609 v3 (15M, 1.90 GHz) |
| RAM Memory | 32GB DDR4 |
| Data memory | up to 8x 2.5'' HDD/SSD |
| LAN | 4x 1Gb |
| Interfaces | VGA, PCIe 3.0 x8, 3x PCIe 3.0 x16, USB 2.0, 2x USB 3.0, 5x RJ-45 |
| Extras | RAID - M5210, PSU - 2x 550W |
| Size | Form factor: 1U rack |
| Manufacturer | Lenovo |
Photos of the refurbished products are exemplary of the model.
Products we offer are used second hand, but refurbished with high quality, excellent appearance and excellent technical condition.
It is offered at low price online or physically in our showrooms - Sofia, Plovdiv, Varna, Ruse, Pleven.
We offer the opportunity to buy servers at checkout and delivery to anywhere in Bulgaria.
Condition refurbished with 6 months (optional 12) warranty from HOP.BG
Out of stock



