СмартфонApple iPhone 15 Pro 128GB Black Titanium
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
599.00 € / 1171.54 лв.
549.00 € / 1073.75 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB Phantom Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
499.00 € / 975.96 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Silver, M1 Pro, 32GB , 512GB SSD, 14.2" Liquid Retina 3024x1964
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
899.00 € / 1758.29 лв.
849.00 € / 1660.50 лв.
КомпютърApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Silver, i5-8500, 16GB, 512GB SSD, Retina 4096x2304, AMD Radeon Pro 560X
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
549.00 € / 1073.75 лв.
469.00 € / 917.28 лв.
| Модел: | System x3550 M5 |
| Клас: | Сървър |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | 2x Intel Xeon E5-2609 v3 (15M, 1.90 GHz) |
| РАМ памет: | 32GB DDR4 |
| Памет за данни: | възможност за до 8x 2.5'' HDD/SSD |
| LAN: | 4x 1Gb |
| Интерфейси: | VGA, PCIe 3.0 x8, 3x PCIe 3.0 x16, USB 2.0, 2x USB 3.0, 5x RJ-45 |
| Екстри: | RAID - M5210, захранване - 2x 550W |
| Размери: | Form factor: 1U rack |
| Производител | Lenovo |
Снимките на реновираните продукти са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но реновирани и са с високо качество, отличен външен вид, и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на сървъри на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние РЕНОВИРАН с 6 месеца (с възможност за 12) гаранция от HOP.BG
Няма налични бройки



