Подобни продукти
СмартфонApple iPhone XR 64GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
99.00 € / 193.63 лв.
СмартфонApple iPhone 15 128GB Green
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
439.00 € / 858.61 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
СмартфонApple iPhone 14 Pro 128GB Space Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
379.00 € / 741.26 лв.
СмартфонApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
169.00 € / 330.54 лв.
149.00 € / 291.42 лв.
СмарфонApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
149.00 € / 291.42 лв.
129.00 € / 252.30 лв.
СлушалкиApple AirPods MAX 2 Midnight Като нов
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
449.00 € / 878.17 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
389.00 € / 760.82 лв.
359.00 € / 702.14 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 256GB SSD, Tъчскрийн, 13.3” IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
299.00 € / 584.79 лв.
269.00 € / 526.12 лв.
| Модел: | iPhone 4s |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Много добър |
| Процесор: | Двуядрен 1 GHz Cortex-A9 |
| Чипсет: | Apple A5 |
| РАМ памет: | 512MB |
| Памет за данни: | 8GB |
| Видео карта: | PowerVR SGX543MP2 |
| Размер на дисплея: | 3.5" инча (8.89 см) |
| Технология на дисплея: | IPS LCD |
| Резолюция на дисплея: | 640 x 960 пиксела |
| Предна камера: | iSight |
| Камера: | 8MP, AF, HDR, LED flash |
| Аудио: | 3.5mm аудио изход |
| WIFI: | Wireless 802.11 b/g/n |
| Четец за карти: | Не |
| Размери: | 115.2 x 58.6 x 9.3 mm |
| Батерия: | Li-Po 1432 mAh |
| Тегло: | 0.140 kg |
| Bluetooth: | Bluetooth v4.0, A2DP |
| Цвят: | Черен |
| Производител | Apple |
Реновирания iPhone 4S, който Hop.bg ти предлага, е в отлично техническо и козметично състояние. Стараем се при процеса на реновация да дадем най-доброто от себе си, имайки предвид, че за вас – феновете на iPhone, моделът 4S си остава класика. Голяма част от клиентите ни нарочно търсят 4S, въпреки че има възможност да си купят без проблем и iPhone 6.
Самите телефони предлагаме в комплект с USB кабел. Понякога телефоните идват и с оригинална кутия, а понякога без. Разбира се, че може да купим реплика кутия, слушалки и зарядно и да ги сложим в комплекта като оригинални, но не го правим.
Често ни питат, ако си поръчате телефона по куриер, дали може да го проверите преди да го платите. Да, спедиторската фирма, с която работим предлага тази услуга. Всяка стока закупена от нас онлайн пристига при вас с опцията "Тествай преди плащане".
Относно гаранцията. Всички предлагани от hop.bg телефони iPhone са с 12 месеца гаранция. Гаранцията покрива всичко без...... щети от майсторски изпускания на телефона. Може би заради алуминиевото си съдържание, ни е направило впечатление, че гравитацията е безмилостна към iPhone.
Телефонът е отключен към всички оператори, както в България, така и в чужбина. Това безпорно е добра новина, защото закупувайки телефона, просто му слагате една СИМ карта, пускате телефона, правите си акаунт и започвате безмилостно да го ползвате.
Изборът е ваш! Този телефон трудно забива, не е последен модел, но пък не забравяйте, че за повечето фенове на ябълките е „класика“. 
Няма налични бройки
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.


