Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 14 Pro 256GB Space Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
469.00 € / 917.28 лв.
459.00 € / 897.73 лв.
СмартфонApple iPhone XR 64GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
99.00 € / 193.63 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Plus 128GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
499.00 € / 975.96 лв.
439.00 € / 858.61 лв.
СмартфонApple iPhone XR 64GB Black
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
99.00 € / 193.63 лв.
СмартфонApple iPhone 14 Pro 128GB Space Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
419.00 € / 819.49 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
СмартфонSamsung Galaxy Xcover 5 64GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
129.00 € / 252.30 лв.
119.00 € / 232.74 лв.
ТаблетApple iPad Pro 12.9 5th Gen A2378 (2021) 256GB Wi-Fi Space Gray
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
699.00 € / 1367.13 лв.
649.00 € / 1269.33 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 256GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
419.00 € / 819.49 лв.
389.00 € / 760.82 лв.
| Модел: | iPhone 4s |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Двуядрен 1 GHz Cortex-A9 |
| Чипсет: | Apple A5 |
| РАМ памет: | 512MB |
| Памет: | 8GB |
| Слот за карта: | Няма |
| Размер на дисплея: | 3.5" инча ( 8.89 см. ) |
| Резолюция на дисплея: | 640 x 960 пиксела |
| Предна камера: | iSight |
| Камера: | 8 MP, 3264 x 2448 pixels, автофокус, светкавица |
| Аудио: | 3.5mm аудио изход |
| WIFI: | Wireless 802.11 b/g/n |
| GSM - SIM: | Micro SIM |
| Размери: | 115.2 x 58.6 x 9.3 mm |
| Батерия: | Li-Po 1432 mAh |
| Тегло: | 0.140 kg |
| Bluetooth: | Bluetooth v4.0, A2DP |
| Сим карта: | Micro SIM |
| Цвят: | Бял |
| Производител | Apple |
Реновиран iPhone 4S в отлично техническо и козметично състояние. Отключен към всички оператори, както в България, така и в чужбина. 12 месеца гаранция!
Няма налични бройки
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.


