Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 17e 256GB Pink Неразопакован
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
639.00 € / 1249.78 лв.
599.00 € / 1171.54 лв.
СмартфонApple iPhone 14 Pro Max 128GB Space Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
469.00 € / 917.28 лв.
СмартфонApple iPhone 15 128GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
439.00 € / 858.61 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
СмартфонApple iPhone 16 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
639.00 € / 1249.78 лв.
559.00 € / 1093.31 лв.
СмарфонApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
149.00 € / 291.42 лв.
129.00 € / 252.30 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G7, i5-10310U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
329.00 € / 643.47 лв.
299.00 € / 584.79 лв.
СмартфонApple iPhone 15 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
449.00 € / 878.17 лв.
439.00 € / 858.61 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
749.00 € / 1464.92 лв.
649.00 € / 1269.33 лв.
| Модел: | iPhone 5C |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Двуядрен 1.3 GHz Swift (ARM v7-based) |
| Чипсет: | Apple A6 |
| РАМ памет: | 1GB |
| Памет: | 8GB място за файлове и проложения |
| Видео карта: | PowerVR SGX 543MP3 (triple-core graphics) |
| Размер на дисплея: | 4" инча (10 см) |
| Резолюция на дисплея: | 640 x 1136 пиксела |
| Предна камера: | 8 MP, 3264 x 2448 pixels, autofocus, LED flash |
| Аудио: | 3.5mm аудио изход |
| LAN: | 10/100/1000 ethernet RJ 45 port |
| WIFI: | Apple Wireless |
| GSM - SIM: | Nano Sim карта |
| Батерия: | Li-Po 1510 mAh battery |
| Bluetooth: | v4.0, A2DP, LE |
| Производител | Apple |
Наричат го по-евтината алтернатива на 5S. Всъщност, това е вторият наследник на iPhone 5 - също толкова забавен, цветен и удобен като него, както и много успешен на пазара. В нашия магазин той е втора употреба, но реновиран и освен това – с гаранция! Така ние гарантираме, че получавате коледен подарък в отлично състояние и на прекрасна цена!
Всъщност, преди появата на гамата телефони iPhone 5, Apple бе започнал да губи позиция на свръх-конкурентния пазар на мобилните апарати. С появата на 5C обаче гигантът за пореден път затвърди лидерството си, отстранявайки успешно от челните места фаворити като Samsung Electronics и Lenovo. Целта на Apple бе постигната – да привлече по-голям брой клиенти, драстично намалявайки цената, но не и за сметка на качеството!
Първото, с което iPhone 5C „хваща окото“ е елегантният дизайн. Той идва с няколко заводски разцветки, като всяка една от тях е налична в Hop.bg – луксозно златисто, сребристо, тъмно сиво, червено, синьо - в зависимост от вашите предпочитания. Това е първият мобилен апарат на Apple с вградена технология Touch ID, позволяваща на потребителя да отключва телефона или да поръчва продукти онлайн с помощта на пръстовия си отпечатък. А знаете, че всеки пръстов отпечатък е индивидуален за всеки от нас! Всъщност, пръстовият отпечатък е една от най-трудно разбиваемите пароли! 4’’-ят дисплей на iPhone 5C е обгърнат от поликарбонова обвивка, която му придава изключителна здравина и устойчивост. Retina технологията на Apple и тук ще защитава по най-добрия начин вашите очи при продължителна работа с нашия реновиран мобилен телефон. Апаратът е снабден с доказалата се А6 чипсет технология на компанията, която гарантира бърза работа на процесора и липса на „игра“ с вашите нерви.
Устройството поддъжа без проблем операционната система iOS7, която тогава всички потребители на по-стари модели на Apple успяха да инсталират като безплатна надстройка. IPhoe 5C е със същата 8МР камера на iPhone 5, която е доказала себе си при заснемането на ценни високо-качествени и чисти снимки. Предната камера е 1.2 писела – идеална да запамети на видео най-любимите моменти от живота Ви! Запечатайте Коледата с реновирания мобилен телефон iPhone 5C от Hop.bg!
Няма налични бройки
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
