Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 14 128GB Starlight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
349.00 € / 682.58 лв.
329.00 € / 643.47 лв.
СмартфонApple iPhone 13 128GB Blue
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
269.00 € / 526.12 лв.
СмартфонApple iPhone 14 Pro 256GB Space Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
469.00 € / 917.28 лв.
459.00 € / 897.73 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Plus 128GB Yellow
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
519.00 € / 1015.08 лв.
489.00 € / 956.40 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14" Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
379.00 € / 741.26 лв.
349.00 € / 682.58 лв.
ТаблетSamsung Galaxy Tab S8 5G 11.0 (2022) Wi-fi+LTE 128GB Graphite
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
399.00 € / 780.38 лв.
349.00 € / 682.58 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
369.00 € / 721.70 лв.
339.00 € / 663.03 лв.
СмартфонApple iPhone 14 Pro 256GB Space Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
469.00 € / 917.28 лв.
459.00 € / 897.73 лв.
| Модел: | iPhone 5C |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Добър |
| Процесор: | Двуядрен 1.3 GHz Swift (ARM v7-based) |
| Чипсет: | Apple A6 |
| РАМ памет: | 1 GB |
| Памет: | 8GB място за файлове и проложения |
| Видео ускорител: | PowerVR SGX 543MP3 (triple-core graphics) |
| Размер на дисплея: | 4" инча (10 см) |
| Резолюция на дисплея: | 640 x 1136 пиксела |
| Камера: | 8 MP, 3264 x 2448 pixels, autofocus, LED flash |
| Аудио: | 3.5mm. аудио изход |
| LAN: | 10/100/1000 ethernet RJ 45 port |
| WIFI: | Apple Wireless |
| GSM - SIM: | Nano Sim карта |
| Батерия: | Li-Po 1510 mAh |
| Bluetooth: | v4.0, A2DP, LE |
| Производител | Apple |
Ако и вие сте от онези клиенти, които желаят разчупено, цветово дизайнерско разнообразие, то моделът 5С на Apple, но предоставен от реноватор номер едно за 2015г, е точно за вас!
През последните години смартфонът се превърна в изключително популярно мобилно устройство не само заради финния си дизайн и високите характеристики, но и заради забавната си цветова гама, която щом се стартира влива чувство на ентусиазъм и ни кара някакси да се усмихнем. В нашите магазини този телефон втора ръка е реновиран. Не, не бързайте да извъртате глава! Може би не знаете, но това всъщност е плюс! Чрез реновирането, нашите експерти вливат една допълнителна доза свежест в софтуера на мобилния апарат, подновяват системите и го правят напълно нов!
Може би най-големият плюс на iPhone 5C е, че взимайки го от Hop.bg, вие слагате в джоба си един мини-компютър. С този телефон втора ръка вие спокойно може да извършвате всички действия, които осъществявате на вашия десктоп: обработка на офис документи, изчисления, редакция на снимки и други. За това спомага двуядреният процесор на телефона с чипсет Apple A6, работещ на честота 1.3 GHz, която всъщност е стандартна за тази серия телефони. Специалистите от Apple са осигурили пространство от 8 GB за вашите файлове и приложения.
Що се отнася до дизайна, Apple отново залагат на високото качество. Реновираният мобилен телефон е пластмасов, но разположен върху метален скелет, което гарантира здравина и устойчивост. Подобно на предишния модел 5, 5C също идва с 4 инчов екран, Lighting конектор и 8 МР камера с авто-фокус и LED флаш, която ще запечата най-любимите ви моменти на максимална резолюция 3264х2448 пиксела! Всъщност, точно дисплеят е ключовият елемент на Aplle iPhone 5C, който с максималната си яркост гарантира цветово забавление.
За разлика от предшественика си обаче, 5с е малко по-тежък - 132 грама срещу 112 на предходния iPhone 5. Е, няколко грама като че ли не са от такова значение, но имайки предвид жестоката конкуренция на пазара, е редно да се споменат. Вземете ли реновираният телефон Apple iPhone 5C от Hop.bg, получавате и 12 месеца гаранция, обхващаша пълна сервизна поддръжка.
Няма налични бройки
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
