Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 13 Pro Max 128GB Sierra Blue
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
389.00 € / 760.82 лв.
СмартфонApple iPhone 13 mini 128GB Midnight
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
239.00 € / 467.44 лв.
СмартфонApple iPhone 14 128GB Starlight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
349.00 € / 682.58 лв.
329.00 € / 643.47 лв.
СмартфонApple iPhone 16 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
639.00 € / 1249.78 лв.
579.00 € / 1132.43 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro 128GB Blue Titanium
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
649.00 € / 1269.33 лв.
549.00 € / 1073.75 лв.
Мобилна РаботнаСтанция HP Zbook Power G8, i7-11800H, 32GB, 1TB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080, T600
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
809.00 € / 1582.27 лв.
728.00 € / 1423.84 лв.
МониторLenovo ThinkVision P27Q-10, 27" IPS Quad HD 2560x1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
149.00 € / 291.42 лв.
134.00 € / 262.08 лв.
ТаблетSamsung Galaxy Tab S8 5G 11.0 (2022) Wi-fi+LTE 128GB Graphite
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
399.00 € / 780.38 лв.
349.00 € / 682.58 лв.
ЛаптопHP EliteBook 630 G11, Ultra 5 135U, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS WUXGA 1920x1200
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
509.00 € / 995.52 лв.
458.00 € / 895.77 лв.
МониторDell U3419W, 34" IPS UltraWide QHD 3440x1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
379.00 € / 741.26 лв.
341.00 € / 666.94 лв.
| Модел: | iPhone 6 |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Двуядрен 1.4 GHz Typhoon (ARM v8-based) |
| Чипсет: | Apple A8 |
| РАМ памет: | 1GB |
| Памет за данни: | 16GB |
| Видео карта: | PowerVR GX6450 (quad-core graphics) |
| Размер на дисплея: | 4.7 инча (11.94см) |
| Технология на дисплея: | IPS LCD |
| Резолюция на дисплея: | 750 x 1334 пиксела |
| Разстояние между точките: | ~326 ppi density |
| Предна камера: | 1.2 MP, HDR |
| Камера: | 8 MP, PDAF, dual-LED flash, HDR |
| Аудио: | 16-bit/44.1kHz audio |
| WIFI: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Четец за карти: | Не |
| 3G Модул: | 3G / SIM card |
| GSM - SIM: | nano SIM |
| Батерия: | Li-Po 1810 mAh |
| Bluetooth: | Bluetooth 4.0, A2DP, LE |
| Цвят: | space grey |
| Производител | Apple |
Употребяван, реновиран с леки следи от употреба смартфон Apple iPhone 6 в сив цвят и 16GB вградена памет.
Модел смартфон с ключови подобрения от предшественика си iPhone 5s - производителност, камера, дисплей.
Оборудван е с бърз A8 64-битов процесор и 1GB RAM, с които операционната система работи гладко. Налични са и 1.2 MP селфи камера и 8MP основна камера, за да улавяте важните ви моменти.
Корпусът е със завършен и качествен дизайн. Стъклен и алуминиев материал се сливат безпроблемно и iPhone 6 изглежда чудесно в ръката ви.
Добре балансиран и достатъчно лек за размерите си - само 129 грама. 4.7-инчовият екран е със страхотно възпроизвеждане на цветовете и феноменален зрителен ъгъл и при най-ярка светлина.
Продуктът е с транспортни забележки, невлияещи на функционалността му.
Снимките на реновираните с леки следи от употреба продукти са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но с високо качество и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на смартфони Apple iPhone на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние РЕНОВИРАН С ЛЕКИ СЛЕДИ ОТ УПОТРЕБА с 12 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
СмартфонApple iPhone 15 Plus 128GB Blue
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
519.00 € / 1015.08 лв.
499.00 € / 975.96 лв.
ТаблетApple iPad Mini 5th Gen A2133 (2019) 64GB Wi-Fi Silver
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
189.00 € / 369.65 лв.
169.00 € / 330.54 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro M2 A2338 (2022) Space Gray, Apple M2, 16GB, 1TB SSD, 13.3'' Retina 2560x1600
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
859.00 € / 1680.06 лв.
819.00 € / 1601.82 лв.
MониторLenovo ThinkVision T34W-20, 34'' VA UWQHD 3440x1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
289.00 € / 565.23 лв.
260.00 € / 508.52 лв.
ЛаптопHP EliteBook 630 G11, Ultra 5 135U, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS WUXGA 1920x1200
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
509.00 € / 995.52 лв.
458.00 € / 895.77 лв.



