Подобни продукти
ЛаптопApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, 32GB, 512 SSD, 16" Liquid Retina XDR 3456x2234
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
1049.00 € / 2051.67 лв.
999.00 € / 1953.87 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro M1 A2338 (2020) Space Gray, Apple M1, 16GB, 256GB SSD, 13.3'' Retina 2560x1600, Тъчбар
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
539.00 € / 1054.19 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2992 (2023) Silver, Apple M3 Pro, 18GB, 512GB SSD, 14.1'' 3024x1964 Liquid Retina XDR
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
1399.00 € / 2736.21 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A1707 (2017) Silver, i7-7820HQ, 16GB, 500GB SSD, Retina 2880x1800, Radeon Pro 560
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
349.00 € / 682.58 лв.
СлушалкиApple AirPods 4 gen ANC
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
169.00 € / 330.54 лв.
149.00 € / 291.42 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 256GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
419.00 € / 819.49 лв.
389.00 € / 760.82 лв.
ТаблетApple iPad Pro 12.9 5th Gen A2378 (2021) 256GB Wi-Fi Space Gray
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
599.00 € / 1171.54 лв.
549.00 € / 1073.75 лв.
СмартфонApple iPhone 12 64GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
189.00 € / 369.65 лв.
179.00 € / 350.09 лв.
| Модел: | A1278 |
| Статус на продукта: | Добър |
| Процесор: | Intel Core i5-3210M (3M Cache, up to 3.10 GHz) |
| РАМ памет: | 8GB DDR3 @ 1600MHz |
| Памет за данни: | 500GB SATA |
| Видео карта: | Intel HD Graphics 4000 |
| Размер на дисплея: | 13.00" (33.00cm) |
| Технология на дисплея: | LED подсветка |
| Резолюция на дисплея: | 1280 x 800 пиксела |
| Предна камера: | 720p FaceTime HD webcam |
| Оптично устройство: | 8X DL "SuperDrive" |
| LAN: | Gigabit Ethernet |
| WIFI: | WiFi 802.11a/b/g/n |
| Интерфейси: | 2xUSB 3, firewire 800 port, Thunderbolt, |
| Четец за карти: | SDXC карта |
| Bluetooth: | Bluetooth 4.0 |
| Цвят: | сив |
| Производител | Apple |
Втора употреба Apple MacBook Pro. Ако търсите съотношение цена-качество сте намерили перфектния баланс между двете. Машина с добри параметри и възможност за ъпгрейд до 16 GB DDR3. За разлика от повечето лаптопи в серията Pro на Apple този модел е 13 инча и е лек и удобен за носене навсякъде с Вас.
Няма налични бройки
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
