Подобни продукти
ЛаптопApple MacBook Pro M1 A2338 (2020) Space Gray, Apple M1, 16GB, 512GB SSD, 13.3" Retina 2560 x 1600, Тъчбар
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
579.00 € / 1132.43 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A1990 (2019) Space Gray, i9-9980HK, 32GB, 1TB SSD, 15.4'' Retina 2880x1800, Radeon Pro 560, Тъчбар
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
459.00 € / 897.73 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, Apple M1 MAX, 32GB, 512GB SSD, 16'' Liquid Retina 3456 x 2234
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1099.00 € / 2149.46 лв.
ЛаптопApple MacBook Air A1932 (2018) Space Gray, i5-8210Y, 16GB, 256GB SSD, 13.3'' Retina 2560x1600
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
349.00 € / 682.58 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2251 (2020) Space Gray, i5-1038NG7, 32GB, 512GB SSD, 13.3'' Retina 2560 x 1600, Тъчбар
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
559.00 € / 1093.31 лв.
499.00 € / 975.96 лв.
Мобилна РаботнаСтанция HP ZBook Create G7, i9-10885H, 32GB, 2TB SSD, 15.6'' IPS UHD 3840x2160, RTX2080
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1039.00 € / 2032.11 лв.
935.00 € / 1828.70 лв.
КомпютърApple iMac 27'' A1419 (2015) Silver, i5-6500, 32GB, 24 SSD + 1TB HDD, Retina 5120x2880, Radeon R9 M390
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
449.00 € / 878.17 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
СмартфонApple iPhone 15 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
469.00 € / 917.28 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
МониторHP E24 G4, 24” IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
69.00 € / 134.95 лв.
62.00 € / 121.26 лв.
КомпютърHP ProDesk 600 G3 SFF, i5-6500, 8GB, 128GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
109.00 € / 213.19 лв.
98.00 € / 191.67 лв.
| Модел: | MacBook PRO A1278 |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Intel® Core™ i7-2620M (4M Cache, up to 3.40 GHz) |
| РАМ памет: | 8GB DDR3 |
| Памет за данни: | 240GB SSD |
| Видео карта: | Вградена Intel® HD Graphics 3000 |
| Размер на дисплея: | 13.3 инча (33.78см.) |
| Технология на дисплея: | LED-backlit |
| Резолюция на дисплея: | 1280x800 пиксела |
| Предна камера: | FaceTime HD |
| Аудио: | High Definition Audio |
| Оптично устройство: | 8X DL "SuperDrive" |
| LAN: | Gigabit Ethernet |
| WIFI: | AirPort Extreme (802.11a/b/g/n) |
| Интерфейси: | 2x USB 2.0, firewire port 800, Thunderbolt, audio in/out |
| Четец за карти: | SDXC |
| Bluetooth: | 2.1+EDR |
| Производител | Apple |
Употребяван, но реновиран лаптоп Apple MacBook Pro A1278.
С типичния за Apple елегантен и впечатляващ дизайн. Качеството на изработка също е върхово. Пантите са гладки, прилепянето при затваряне е безупречно.
Висока прецизност при изработка, 100% алуминиев дизайн, 13.3 '' гланцов дисплей с черна рамка и камера FaceTime HD.
Apple твърдят, че подобренията на дисплея и подсветката са увеличили цветовата гама с 60%. Като цяло това води до отлично показване на иконите, символите и надписи.
A1278 е конфигуриран с двуядрен процесор Intel Core i7-2620M, бърза памет 8GB DDR3, вградена графика Intel HD и бърз 240GB SSD диск. С технология Turbo Boost, която автоматично увеличава скоростта на процесора според нивото на натоварване до 2.90GHz и Hyper Threading - позволява на системата да разпознае 4 виртуални ядра.
Снимките на реновираните продукти са примерни за модела.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние РЕНОВИРАН с 12 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
МониторFujitsu B24W-7, 24" IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
69.00 € / 134.95 лв.
62.00 € / 121.26 лв.
ЛаптопHP EliteBook 855 G8, RYZEN 5 PRO 5650U, 16GB, 512GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
569.00 € / 1112.87 лв.
512.00 € / 1001.38 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB Phantom Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
499.00 € / 975.96 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G6
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
399.00 € / 780.38 лв.
359.00 € / 702.14 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
389.00 € / 760.82 лв.
350.00 € / 684.54 лв.



