Подобни продукти
ЛаптопApple MacBook Pro A1707 (2017) Space Gray, i7-7700HQ, 16GB, 256GB SSD, 15.4'' Retina 2880x1800, Radeon Pro 555, Тъчбар
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
329.00 € / 643.47 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 32GB, 512GB SSD, 14'' Liquid Retina 3024x1964
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
899.00 € / 1758.29 лв.
849.00 € / 1660.50 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2251 (2020) Silver, i5-1038NG7, 16GB, 1TB SSD, 13.3'' Retina 2560x1600
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
429.00 € / 839.05 лв.
ЛаптопApple MacBook Air M2 A2681 (2022) Blue, Apple M2, 16GB, 256GB SSD, 13.6'' Retina 2560 x 1664
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
699.00 € / 1367.13 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16" Retina 3072x1920, Pro 5300M
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
529.00 € / 1034.63 лв.
499.00 € / 975.96 лв.
СлушалкиApple AirPods 4 gen ANC
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
169.00 € / 330.54 лв.
149.00 € / 291.42 лв.
СмартфонApple iPhone 12 Pro Max 256GB Silver
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
329.00 € / 643.47 лв.
319.00 € / 623.91 лв.
СмартфонApple iPhone 12 64GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
189.00 € / 369.65 лв.
179.00 € / 350.09 лв.
| Модел: | А1286 |
| Клас: | Лаптоп |
| Статус на продукта: | Добър |
| Процесор: | Intel Core i7-2760QM (6M Cache, up to 3.50 GHz) |
| РАМ памет: | 8GB DDR3 @1333MHz |
| Памет за данни: | 250GB SATA |
| Видео карта: | AMD Radeon HD 6770M (1GB GDDR5, 128bit, @675MHz ) |
| Размер на дисплея: | 15.40'' (39.12cm) |
| Технология на дисплея: | LED подсветка |
| Резолюция на дисплея: | 1680 x 1050 пиксела |
| Предна камера: | 720P HD камера |
| Оптично устройство: | 8X DL "SuperDrive" |
| LAN: | Gigabit Ethernet |
| WIFI: | AirPort Extreme 802.11g/n |
| Интерфейси: | 2xUSB 2, firewire port (800), ThunderBolt |
| Четец за карти: | SDXC card slot |
| Bluetooth: | Bluetooth 2.1+EDR |
| Производител | Apple |
Употребяван, но реновиран Apple MacBook Pro A1286 (Late 2011).
Лаптоп от висок клас с характерния за Apple стилен дизайн - алуминиево шаси и дисплей с черна рамка. Лесно преносим със своите 2.54кг.
Моделът е със страхотен 15.4-инчов LED дисплей и резолюция 1680 x 1050 пиксела за наситени, точни, ярки и изящни цветове. Вградените говорители са с ясен и чист звук, достатъчен да озчучи малка стая за мийтинги.
Невероятен пърформанс в конфигурация 4-ядрен процесор Intel Core i7-2760QM, 8GB оперативна памет, 250GB твърд диск за съхранение на данни и 128-битова графична карта AMD Radeon HD 6770M с 1GB GDDR5 собствена памет. Клавиатура с LED подсветка и дълъг живот на батерията.
Снимките на реновираните продукти са примерни за модела.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние РЕНОВИРАН с 12 месеца гаранция от HOP.BG
Няма налични бройки
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.




