Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 14 128GB Midnight
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
319.00 € / 623.91 лв.
299.00 € / 584.79 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro 128GB Gold
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
349.00 € / 682.58 лв.
СмартфонApple iPhone 12 64GB White
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
179.00 € / 350.09 лв.
169.00 € / 330.54 лв.
СмартфонApple iPhone 13 mini 128GB Midnight
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
239.00 € / 467.44 лв.
СмартфонApple iPhone 13 128GB Starlight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
289.00 € / 565.23 лв.
279.00 € / 545.68 лв.
Оригинален дисплей Голяма драскотина
Панел
драскотини корпус
Батерия
91%
Батерия: 91%
Отлично здраве
Капацитетът на батерията е над 90%. Отлична производителност и издръжливост.
Доставка 1-2 дни
Гаранция 12 месеца
Наличен в: МАГАЗИН HOP.BG ПЛЕВЕН
IMEI 356393109822907
Други продукти (3 опции)
Състояние
Голяма драскотина
Панел
Други
Батерия - 89%
Наличен в:
Състояние
Голяма драскотина
Панел
Други
Батерия - 85%
Наличен в:
Състояние
Голяма драскотина
Панел
Други
Батерия - 88%
Наличен в:
Подобни продукти
СмартфонSamsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB Phantom Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
449.00 € / 878.17 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
МониторDell P2719H, 27" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
139.00 € / 271.86 лв.
125.00 € / 244.48 лв.
ТаблетApple iPad Pro 12.9 5th Gen A2378 (2021) 256GB Wi-Fi Space Gray
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
699.00 € / 1367.13 лв.
649.00 € / 1269.33 лв.
Мобилна РаботнаСтанция Dell Precision 3570, i7-1255U, 16GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080, T500
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
559.00 € / 1093.31 лв.
503.00 € / 983.78 лв.
MониторLenovo ThinkVision T34W-20, 34'' VA UWQHD 3440x1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
289.00 € / 565.23 лв.
260.00 € / 508.52 лв.
| Модел: | iPhone 8 |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Шестядрен (2x Monsoon + 4x Mistral) |
| Чипсет: | Apple A11 Bionic (10 nm) |
| РАМ памет: | 2GB |
| Памет за данни: | 64GB |
| Видео карта: | Apple GPU (three-core graphics) |
| Размер на дисплея: | 4.7 инча (11.94см) |
| Технология на дисплея: | IPS LCD |
| Резолюция на дисплея: | 750 x 1334 |
| Предна камера: | 7 MP, HDR, Face detection, panorama |
| Камера: | 12 MP, PDAF, OIS, Quad LED flash, HDR |
| WIFI: | 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, hotspot |
| Четец за карти: | Не |
| 3G Модул: | LTE |
| Екстри: | 3D Touch display & home button, True-tone |
| Размери: | 138.4 x 67.3 x 7.3 mm |
| Батерия: | Li-Ion 1821 mAh |
| Тегло: | 148 g |
| Bluetooth: | 5.0, A2DP, LE |
| Сим карта: | Nano |
| Цвят: | Space Gray |
| Производител | Apple |
| Гаранция: | 12 месеца |
Продуктът е със следи от употреба или следи в следствие на транспортиране, невлияещи на функционалността му. Изразяват се в тъмни или светли петънца по дисплея и/или драскотини.
Снимките на реновирани с леки следи от употреба продукти са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но с високо качество и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние реновиран с леки следи от употреба с 12 месеца гаранция от HOP.BG
Няма налични бройки
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.



