Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 16 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
669.00 € / 1308.45 лв.
639.00 € / 1249.78 лв.
СмартфонApple iPhone 13 128GB Midnight
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
269.00 € / 526.12 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
СмартфонApple iPhone 17 Pro Max 256GB Deep Blue Като Нов Оригинална опаковка
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1299.00 € / 2540.62 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro 128GB Natural Titanium
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
649.00 € / 1269.33 лв.
599.00 € / 1171.54 лв.
СмартфонApple iPhone 14 Pro Max 128GB Space Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
499.00 € / 975.96 лв.
МониторSamsung C34H890WJU, 34" UltraWide Quad HD 3440х1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
369.00 € / 721.70 лв.
332.00 € / 649.34 лв.
СмартфонApple iPhone 16 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
669.00 € / 1308.45 лв.
639.00 € / 1249.78 лв.
ЛаптопMicrosoft Surface Laptop 6 в опаковка, Ultra 5 135H, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.5" IPS 2256 x 1504
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
689.00 € / 1347.57 лв.
620.00 € / 1212.61 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G5, I5-7300U, 16GB, 512GB SSD, 15.6“ IPS Full HD 1920x1080
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
279.00 € / 545.68 лв.
251.00 € / 490.91 лв.
КомпютърFujitsu Esprimo D556 SFF, i7-7700, 16GB, 512GB SSD, GeForce GTX 745
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
309.00 € / 604.35 лв.
278.00 € / 543.72 лв.
| Модел: | iPhone 16 Plus Pink |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Шестядрен (2x4.04 GHz + 4x2.20 GHz) |
| Чипсет: | Apple A18 (3 nm) |
| РАМ памет: | 8GB |
| Памет за данни: | 128GB |
| Видео карта: | Apple GPU (5-core graphics) |
| Размер на дисплея: | 6.7 инча (15.49см) |
| Технология на дисплея: | Super Retina XDR OLED, HDR10 |
| Резолюция на дисплея: | 1290 x 2796 пиксела |
| Разстояние между точките: | ~460 ppi |
| Предна камера: | 12 MP, f/1.9, 23mm (wide), 1/3.6", PDAF, SL 3D, HDR, Dolby Vision HDR |
| Камера: | 48 MP, f/1.6, 26mm (wide), 1/1.56", 1.0µm, dual pixel PDAF, sensor-shift OIS + 12 MP, f/2.2, 13mm, 120˚ (ultrawide), 0.7µm, dual pixel PDAF, Dual-LED dual-tone flash, HDR |
| WIFI: | Wi-Fi |
| Четец за карти: | Не |
| 3G Модул: | 3G / 4G / 5G / SIM card |
| Цвят: | Pink |
| Производител | Apple |
Продукра е като нов с оригинална кутия.
Снимките на реновираните продукти са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но с високо качество и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние РЕНОВИРАН с 12 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
МониторFujitsu B24-8 TE Pro, 24" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
89.00 € / 174.07 лв.
80.00 € / 156.47 лв.
Мобилна РаботнаСтанция Dell Precision 3561, i7-11850H, 32GB, 1TB SSD,15.6'' IPS Full HD 1920x1080, Quadro T600
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
569.00 € / 1112.87 лв.
512.00 € / 1001.38 лв.
СмартфонSamsung Galaxy Xcover 5 64GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
199.00 € / 389.21 лв.
119.00 € / 232.74 лв.
ЛаптопDell Latitude 5520, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
359.00 € / 702.14 лв.
323.00 € / 631.73 лв.
КомпютърHP ProDesk 490 G2 Tower, i7-4790, 8GB, 256 SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
129.00 € / 252.30 лв.
116.00 € / 226.88 лв.


