Подобни продукти
ЛаптопApple MacBook Pro M1 A2338 (2020) Space Gray, Apple M1, 16GB, 256GB SSD, 13.3'' Retina 2560x1600, Тъчбар
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
539.00 € / 1054.19 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16" Retina 3072x1920, Pro 5300M
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
499.00 € / 975.96 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2251 (2020) Space Gray, i7-1068NG7, 32GB, 500GB SSD, 13.3'' Retina 2560x1600
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
459.00 € / 897.73 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A1398 (Mid 2015) Silver, i7-4870HQ, 16GB, 512GB SSD, 15.4'' Retina 2880x1800, R9 M370X
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
249.00 € / 487.00 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
389.00 € / 760.82 лв.
359.00 € / 702.14 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
349.00 € / 682.58 лв.
319.00 € / 623.91 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G7, i5-10210U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
329.00 € / 643.47 лв.
299.00 € / 584.79 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8 Като Нов, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
439.00 € / 858.61 лв.
409.00 € / 799.93 лв.
| Модел: | Apple MacBook AIR A1369 4.2 |
| Клас: | Ултра преносим |
| Статус на продукта: | Като нов |
| Процесор: | 1.70GHz Intel® Core™ i5-2557M Processor (3M Cache, up to 2.70 GHz) |
| Чипсет: | Intel |
| РАМ памет: | 4GB DDR3 SODIMM 1333MHz |
| Памет за данни: | 128GB SSD Mini SATA (6 Gb/s) |
| Видео карта: | Intel HD Graphics 3000 384MB |
| Размер на дисплея: | 13.3 инча |
| Технология на дисплея: | Светодиодна подсветка (LED) |
| Резолюция на дисплея: | 1440 * 900 pixels |
| Камера: | 1.3MP мегапиксела камера |
| Аудио: | High Definition Audio |
| WIFI: | Wi-Fi 802.11 a/g/n |
| Четец за карти: | SD Card (SDXC) |
| Батерия: | Работа на батерия до 5 часа |
| Тегло: | 1.35 kg |
| Bluetooth: | Bluetooth 4.0 |
![]() |
Apple - име, вдъхващо доверие и сигурност. MacBook - символ на преносимите компютри. AIR - лекота.
Съчетанието от трите думи водят до един сигурен, лек и мощен преносим компютър. Съчетанието от процесор Intel Core i5 и SSD диск означават барзина и сигурност.
Изключително тънък и лек. Невероятно стабилен. Изцяло метален корпус. |
Няма налични бройки
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.


