Apple
Лаптоп Apple Macbook Pro A2779 (2023) Space Gray, M2 Pro, 16GB, 512GB SSD, 14.2" Liquid Retina 3024x1964, Код: 16072
Оригинален дисплей -
Mалки драскотини от клавиатура
Панел - Отличен
Цикли на батерията - 196 цикъла
Клавиатура -
Немска QWERTZ
Доставка - 1-2 дни
Гаранция - 12 месеца
Наличен в: - МАГАЗИН HOP.BG ВАРНА
SN - CQC976562Y

| Модел: | Macbook Pro A2779 (2023) |
| Клас: | Macbook |
| Статус на продукта: | Добър |
| Процесор: | M2 Pro Десетядрен 3.49 GHz (6 performance cores, 4 efficiency cores) |
| РАМ памет: | 16GB DDR5 |
| Памет за данни: | 512GB SSD |
| Видео карта: | Apple M2 Pro (16-core GPU) |
| Размер на дисплея: | 14 инча (35.56см) |
| Технология на дисплея: | LED Liquid Retina XDR |
| Резолюция на дисплея: | 3024x1964 пиксела |
| Предна камера: | 1080p FaceTime HD webcam |
| Аудио: | High Definition Audio |
| Оптично устройство: | Нe |
| LAN: | Не |
| WIFI: | Wi-Fi 6E |
| Интерфейси: | HDMI, Thunderbolt 4 (USB Type-C) |
| Четец за карти: | Не |
| Цвят: | Space Gray |
| Производител | Apple | Гаранция: | 12 месеца |
Продуктът е със следи от употреба или следи в следствие на транспортиране, невлияещи на функционалността му. Изразяват се в тъмни или светли петънца по дисплея и/или драскотини.
Снимките на реновирани с леки следи от употреба продукти са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но с високо качество и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние реновиран с леки следи от употреба с 12 месеца гаранция от HOP.BG
| МАГАЗИН HOP.BG ВАРНА | наличен | гр. Варна бул. "Република" 117 Търговски център "Явор", 052 / 50 10 05 |
| МАГАЗИН HOP.BG ПЛЕВЕН | с поръчка | гр. Плевен ж.к "Дружба", ул."България" №18, 064 / 691616 |
| МАГАЗИН HOP.BG РУСЕ | с поръчка | гр. Русе ул. "Пенчо Славейков" №4, 082/ 826166 |
| МАГАЗИН HOP.BG СОФИЯ | с поръчка | гр. София 1592, ж.к."Дружба" 1 бул. "Проф. Цветан Лазаров" 33, 02 / 889 89 89 |
| ОНЛАЙН МАГАЗИН | с поръчка | гр. Плевен, ул. "Гривишко шосе" 6, хале 1-3, 0879200492 |
| МАГАЗИН HOP.BG ПЛОВДИВ | с поръчка | гр. Пловдив, ж.к. "Тракия" бл. 45А, 032 / 280101 |
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
Подобни продукти
ЛаптопApple Macbook Pro A2779 (2023) Space Gray M2 Pro, 16GB, 512GB SSD, 14.2" Liquid Retina 3024x1964
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
999.00 € / 1953.87 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i7-1165G7, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
379.00 € / 741.26 лв.
341.00 € / 666.94 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G8, i7-1165G7, 16GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
539.00 € / 1054.19 лв.
485.00 € / 948.58 лв.
ЛаптопHP EliteBook x360 1040 G10 2-in-1, i5-1345U, 32GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
1079.00 € / 2110.34 лв.
971.00 € / 1899.11 лв.
МониторFujitsu B23T-7, 23" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
69.00 € / 134.95 лв.
62.00 € / 121.26 лв.
МониторLenovo ThinkVision T24i-10, 23.8" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
79.00 € / 154.51 лв.
71.00 € / 138.86 лв.




