Подобни продукти
ЛаптопLenovo ThinkPad X1 Carbon (7th gen ), i7-8565U, 16GB, 256GB SSD, 14'' Tъчскрийн IPS FHD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
369.00 € / 721.70 лв.
ЛаптопLenovo ThinkPad L570, i5-7200U, 16GB DDR4, 128GB SSD, 15.6'' Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
189.00 € / 369.65 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 32GB, 512GB SSD, 14'' Liquid Retina 3024x1964
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
899.00 € / 1758.29 лв.
849.00 € / 1660.50 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 32GB, 512GB SSD, 16'' Liquid Retina XDR 3456x2234
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
999.00 € / 1953.87 лв.
949.00 € / 1856.08 лв.
СмартфонApple iPhone 17e 256GB White Неразопакован
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
639.00 € / 1249.78 лв.
599.00 € / 1171.54 лв.
| Подарък: | подарък оптична мишка и Чанта за лаптоп |
| Модел: | ThinkPad T440s |
| Клас: | Бизнес лаптоп |
| Статус на продукта: | Като нов |
| Процесор: | Intel Core i5-4300U 2.90GHz, 3MB |
| РАМ памет: | 8GB DDR3L |
| Памет за данни: | 128GB SSD |
| Видео карта: | Intel® HD Graphics 4400 |
| Размер на дисплея: | 14'' инча (35,25см) |
| Резолюция на дисплея: | 1600 x 900 |
| Предна камера: | 720p HD face-tracking technology |
| Аудио: | High Definition Audio, вградени говорители |
| LAN: | 10/100/1000 ethernet RJ 45 port |
| WIFI: | Lenovo Wireless |
| Интерфейси: | - |
| Екстри: | - |
| Размери: | - |
| Тегло: | - |
| Производител | Lenovo |
При закупуване на този продукт по време на промоцията получавате като подарък чанта за лаптоп и оптична мишка.
Сред толкова много лаптопи на пазара, ние от Hop.bg знаем, че за вас изобщо не е лесно да изберете най-подходящия. Компютърът, с който най-добре ще се “сработите”, който най-добре ще ви пасне. Едно обаче е сигурно. Залагайки на реновирано при нас Lenovo, Вие избирате качеството и ниската цена!
Прекрасна графика, надеждна видеокарта и показатели, устойчивост и здравина - това е реновираният лаптоп Lenovo ThinkPad T440s, който ви представяме. Той е снабден с процесора на Intel i5-4300U с работна честота 2.90 GHz. Това в комбинация с 128 GB SSD хард диск ще даде много възможности за гладко изпълнение на ежедневните ви бизнес задачи. При този реновиран лаптоп SSD-то е основната опция за складиране на файлове и прави работата с данни бърза и лека. 8 GB DDR3L оперативна памет пък ще направи стартирането и на най-тежките приложения като песен!
Един от най-ценните параметри на ThinkPad T440s обаче е многофункционалният Full HD IPS дисплей с размер 14’’. Корпусът на употребявания лаптоп е изключително здрав, отваря се лесно и ъпгрейдването на компонентите става без проблем. Реновираният компютър разполага с видеокарта Intel HD Graphics 4400, разработена основно за работа в бизнес среда. Тя представлява един от най-ефикасните CPU-декодери за възпроизвеждане на видео файлове. Това в комбинация с High Definition Audio технологията и вградените говорители осигурява перфектна производителност независимо дали става въпрос за бизнес презентации или развлечение. Компактният реновиран лаптоп Lenovo ThinkPad T440s гарантира висока мобилност навсякъде по света. Вие имате лесен достъп до интернет, вашите любими приложения и страници посредством Lenovo Wireless модула и кабелен интернет чрез LAN модула.
Това, което ще ви направи впечатление, е изключително тихият режим на работа на този ThinkPad T4440s. Според известния производител това е един от “най-тънките и в същоо време най-леките” компютри от серията с тегло само 1.60 кг! Вие ще може да го пренасяте навсякъде, дори на най-дълги бизнес пътувания. За да сте сигурни, че няма да има проблеми, ние пък ви даваме и 6+6 месеца гаранция!
Няма налични бройки
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.






