Подобни продукти
Мобилна работнастанция Lenovo Thinkpad P1 Gen 3, i7-10850H, 32GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
659.00 € / 1288.89 лв.
Мобилна работнастанция Lenovo ThinkPad P15 Gen1, i7-10850H, 32GB, 512GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080, Quadro T2000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
769.00 € / 1504.03 лв.
ЛаптопLenovo ThinkPad X1 Carbon (7th gen ), i7-8565U, 16GB, 256GB SSD, 14'' Tъчскрийн IPS FHD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
369.00 € / 721.70 лв.
ЛаптопLenovo ThinkPad L570, i5-7200U, 16GB DDR4, 128GB SSD, 15.6'' Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
189.00 € / 369.65 лв.
Няма наличност
-9%
ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 32GB, 512GB SSD, 14.2'' Liquid Retina 3024x1964
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
939.00 € / 1836.52 лв.
849.00 € / 1660.50 лв.
-10%
СмартфонSamsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB Phantom Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
499.00 € / 975.96 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
-3%
СмартфонApple iPhone 14 Pro 256GB Space Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
509.00 € / 995.52 лв.
489.00 € / 956.40 лв.
-10%
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16" Retina 3072x1920, Pro 5300M
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
499.00 € / 975.96 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
| Модел: | ThinkPad T410 |
| Клас: | Лаптоп |
| Статус на продукта: | Добър |
| Процесор: | Intel Core i5 M520 2.40 GHz |
| Чипсет: | Intel 5 series 3400 series |
| РАМ памет: | 4GB DDR3 |
| Памет за данни: | 250GB SATA |
| Видео карта: | вградена Intel HD Graphics |
| Размер на дисплея: | 14.00 инча (35 cm) |
| Резолюция на дисплея: | 1440x900 пиксели |
| Аудио: | High Definition Audio |
| LAN: | LAN 10/100/1000; |
| WIFI: | Wi-Fi 802.11b |
| Интерфейси: | USB 2, |
| Четец за карти: | Card Reader |
| Производител | Lenovo |
fffff
Няма налични бройки
