Подобни продукти
СмартфонSamsung Galaxy S24 Plus 5G 256GB Onyx Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
419.00 € / 819.49 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S22 5G 128GB Phantom Black
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
249.00 € / 487.00 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S22 5G 128GB Phantom Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
239.00 € / 467.44 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S23 5G 128GB Green
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
429.00 € / 839.05 лв.
329.00 € / 643.47 лв.
СмартфонSamsung Galaxy A52s 5G 128GB Awesome Black
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
119.00 € / 232.74 лв.
КомпютърApple iMac 27’’ A2115 (2019) Silver, i5-8500, 32GB, 512GB SSD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570X
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
699.00 € / 1367.13 лв.
659.00 € / 1288.89 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB Phantom Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
449.00 € / 878.17 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 16GB, 1TB SSD, 14.2'' Liquid Retina 3024x1964
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
779.00 € / 1523.59 лв.
729.00 € / 1425.80 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
649.00 € / 1269.33 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S23 5G 128GB White
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
429.00 € / 839.05 лв.
329.00 € / 643.47 лв.
| Подарък: | Подарък BlackBerry 9900 |
| Модел: | Galaxy S6 |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Осемядрен (4x2.1 GHz Cortex-A57 & 4x1.5 GHz Cortex-A53) |
| Чипсет: | Exynos 7420 Octa |
| РАМ памет: | 3GB LPDDR4 |
| Памет: | 32GB място за файлове и приложения |
| Слот за карта: | Няма |
| Видео ускорител: | Mali-T760MP8 |
| Размер на дисплея: | 5.1 инча |
| Технология на дисплея: | Super AMOLED капацитивен touchscreen, 16M цвята, покритие Gorilla Glass 4 |
| Резолюция на дисплея: | 2560x1440 Quad HD |
| Предна камера: | 5 MP, Auto HDR |
| Камера: | 16 MP, f/1.9, 28mm, OIS, автофокус, LED светкавица |
| WIFI: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| 3G Модул: | 3G / SIM card |
| Bluetooth: | Bluetooth 4.1, A2DP, LE, aptX |
| Сим карта: | Nano SIM |
| Цвят: | Черен сапфир |
| Производител | Samsung |
Реновиран смартфон Samsung Galaxy S6. Иновация, изящество и съвършенство в 1! Адаптивен дисплей с QuadHD резолюция(2560 x 1440), точни и ясни цветове, висок контраст и широк цветови обхват. Корпус от стъкло и метал. Осемядрен процесор, LPDDR4 и 64-битова архитектура, позволяващи "мултитаскинг" от ново поколение. С технология бързо зареждане на батерията (до 1.5 пъти по-бърз). Продуктът е с гаранция 6 месеца.
При закупуване на продукта до 12 юни, получавате подарък реновиран телефон BlackBerry BOLD 9900.
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
СмартфонApple iPhone 14 128GB Midnight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
329.00 € / 643.47 лв.
СмартфонSamsung Galaxy Xcover 5 64GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
115.00 € / 224.92 лв.
99.00 € / 193.63 лв.
ТаблетApple iPad 10.2 9th Gen A2602 (2021) 64GB Wi-Fi Space Gray
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
169.00 € / 330.54 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 32GB, 512 SSD, 16" Liquid Retina XDR 3456x2234
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
899.00 € / 1758.29 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
719.00 € / 1406.24 лв.
669.00 € / 1308.45 лв.
