ЛаптопHP EliteBook 820 G3, i5-6200U, 16GB, 256GB SSD, 12'' HD 1366x768
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
159.00 € / 310.98 лв.
143.00 € / 279.68 лв.
ЛаптопHP ProBook 450 G6, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
459.00 € / 897.73 лв.
413.00 € / 807.76 лв.
ЛаптопDell Latitude 7430, i7-1265U, 16GB, 512GB SSD, 14'' IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
519.00 € / 1015.08 лв.
467.00 € / 913.37 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G7, i7-10610U, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
409.00 € / 799.93 лв.
368.00 € / 719.75 лв.
МониторHP E24I G4, 23.8" IPS Full HD 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
99.00 € / 193.63 лв.
89.00 € / 174.07 лв.
| Модел: | Lenovo S660 |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Четири ядрен 1,2GHz |
| Чипсет: | Mediatek MT6582M |
| РАМ памет: | 1GB DDR2 |
| Памет: | 8GB място за файлове и проложения |
| Слот за карта: | microSD, поддръжa до 32GB |
| Видео карта: | Mali-400MP2 |
| Размер на дисплея: | 4.7 инча |
| Технология на дисплея: | IPS Капацитивен мутитъч до 5 пръста |
| Резолюция на дисплея: | 540 x 960 пиксела |
| Предна камера: | за HD видео разговори |
| Камера: | 8 MP, 3264 x 2448 pixels, автофокус, светкавица |
| Аудио: | 3.5mm аудио изход |
| WIFI: | Безжична антена 802.11 b/g/n |
| Мрежа: | A-GPS, 3G поддръжка |
| Батерия: | 3000mAh, 840 часа в режим на изчакване и 36 часа в разговори |
| Тегло: | 151 грама |
| Bluetooth: | Bluetooth v4.0, A2DP |
| Сим карта: | 2 SIM карти |
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
МониторDell P2417H, 24" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
79.00 € / 154.51 лв.
71.00 € / 138.86 лв.
ЛаптопLenovo ThinkBook 15-IML, i5-10210U, 16GB, 256GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
349.00 € / 682.58 лв.
314.00 € / 614.13 лв.
КомпютърApple iMac 27" A1419 (2015) Silver, i5-7500, 16GB, 28GB SSD+1TB HDD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
479.00 € / 936.84 лв.
369.00 € / 721.70 лв.
СмартфонApple iPhone 12 64GB White
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
209.00 € / 408.77 лв.
189.00 € / 369.65 лв.
ЛаптопHP EliteBook x360 1040 G6, i5-8365U, 16GB, 256GB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
269.00 € / 526.12 лв.
242.00 € / 473.31 лв.




