СмарфонApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
149.00 € / 291.42 лв.
139.00 € / 271.86 лв.
СмартфонApple iPhone 12 64GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
215.00 € / 420.50 лв.
199.00 € / 389.21 лв.
КомпютърApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Silver, i5-8500, 16GB, 32SSD + 1TB HDD, Retina 4096x2304, AMD Radeon Pro 560X
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
499.00 € / 975.96 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
СмартфонApple iPhone 13 128GB Midnight
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
259.00 € / 506.56 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
МониторFujitsu B24W-7, 24" IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
69.00 € / 134.95 лв.
62.00 € / 121.26 лв.
| Модел: | Nexus 4 E960 |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Quad-core 1.5 GHz Krait |
| Чипсет: | Qualcomm APQ8064 Snapdragon S4 Pro |
| РАМ памет: | 2GB |
| Памет: | 16GB за файлове и приложения |
| Видео ускорител: | Adreno 320 |
| Размер на дисплея: | 4.70 инча |
| Технология на дисплея: | True HD IPS Plus capacitive touchscreen, 16M colors |
| Резолюция на дисплея: | 768 x 1280 pixels |
| Предна камера: | 1.3 MP |
| Камера: | 8 MP, autofocus, LED flash |
| Аудио: | 3.5mm jack |
| WIFI: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, DLNA, hotspot |
| Четец за карти: | Card Reader |
| 3G Модул: | 3G / SIM card |
| Bluetooth: | Bluetooth |
| Цвят: | Черен |
| Производител | LG |
Употребяван, но реновиран смартфон LG Nexus 4.
Бюджетен и функционален модел смартфон със семпъл, но елегантен корпус. С 4-ядрен Krait процесор и 2GB RAM памет, с които операционната система Android работи гладко. 4.7-инчовият True HD IPS + сензорен екран е с ясни, точни и детайлни цветове, с висока четимост и при външни условия и покритие Gorilla Glass 2 за защита
от надрасквания. Звукът е чист, без неприятни изкривявания. Nexus 4 разполага и с 8-мегапикселова основна камера и 1.3-мегапикселова предна камера за снимки, с добро качество, които може да съхраняване на 16GB вградена памет.
Снимките на реновираните продукти са примерни за модела.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми -
София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние РЕНОВИРАН с 6 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
МониторSamsung C34H890WJU, 34" UltraWide Quad HD 3440х1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
369.00 € / 721.70 лв.
332.00 € / 649.34 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G8, i7-1165G7, 16GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
539.00 € / 1054.19 лв.
485.00 € / 948.58 лв.
МониторHP E27 G4, 27" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
129.00 € / 252.30 лв.
116.00 € / 226.88 лв.
КомпютърHP ProDesk 600 G5 USFF, i5-9500T, 16GB, 256GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
259.00 € / 506.56 лв.
233.00 € / 455.71 лв.
ЛаптопHP EliteBook 640 G9, i5-1235U, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
529.00 € / 1034.63 лв.
476.00 € / 930.98 лв.
