Смартфон Nokia Lumia 920, Код: 160087
СмартфонApple iPhone 13 mini 128GB Pink
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
269.00 € / 526.12 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
СмартфонApple iPhone 16 Pro Max 256GB Black Titanium
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
899.00 € / 1758.29 лв.
849.00 € / 1660.50 лв.
КомпютърLenovo ThinkCentre M920t Tower, i5-8600, 16GB, 256GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
229.00 € / 447.89 лв.
206.00 € / 402.90 лв.
ЛаптопHP EliteBook x360 1040 G10 2-in-1, i5-1345U, 32GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
1079.00 € / 2110.34 лв.
971.00 € / 1899.11 лв.
МониторFujitsu B24-8 TE Pro, 24" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
89.00 € / 174.07 лв.
80.00 € / 156.47 лв.
| Модел: | Lumia 920 |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Dual-core 1.5 GHz Krait |
| Чипсет: | Qualcomm MSM8960 Snapdragon S4 Plus |
| РАМ памет: | 1 GB RAM |
| Памет: | 32GB място за файлове и проложения |
| Слот за карта: | Няма |
| Видео ускорител: | Adreno 225 |
| Размер на дисплея: | 4.5 инча |
| Технология на дисплея: | AMOLED capacitive touchscreen |
| Резолюция на дисплея: | 768 x 1280 пиксела |
| Предна камера: | 1.3 MP, 720p@30fps |
| Камера: | 8 MP, Carl Zeiss optics, OIS, autofocus, dual-LED flash |
| WIFI: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, DLNA, hotspot |
| Батерия: | Non-removable Li-Ion 2000 mAh |
| Bluetooth: | v4.0, EDR |
Nokia Lumia 920 е доказал се модел на пазара и обичан телефон от много фенове на финландската компания. Той се появява успоредно с модела 820 и става перфектният наследник на версията 800. Апаратът е сравнително млад – на около 3 години, а в магазините на Hop.bg – напълно реновиран и в отлично козметично и техническо състояние.
Lumia 920 е с 4.5 инчов дисплей и IPS LCD touchscreen технология, което го оприличава дори на таблет, но това е замислено съвсем нарочно, тъй като телефонът е предназначен за определена група потребители и допълва характеристиките на Lumia 820. Основен плюс на модела е технологията PureMotion, чиято главна роля е да ускорява пикселите, като по този начин се избягва замазването на образа, наблюдавано при други устройства. Увеличена е чувствителността на екрана, което позволява да стартирате приложенията дори с нокти или ръкавици.
1.5 GHz двуядрен процесор го поставя една крачка пред варианта 820 и в същото време отново държи постоянното удовлетворяващо всеки клиент ниво на цената. По-голямото тегло на Lumia 920 се обяснява с високотехнологичната 8MP камера, коята осигурява резолюция от 3264х2448 пиксела и впечатлява с нетипично-точния за мобилен телефон фокус на изображението. Така благодарение на Carl Zeiss оптиката и функциите за оптичната стабилизация, автофокус и двойна LED светкавица, имате възможността да се похвалите с невероятни снимки на дневна и дори нощна светлина.
Смартфонът идва с операционна система Windows Phone 8, предлагаща голямо разнообразие от цветни теми и приложения. Браузърът Internet Explorer не забива и отваря страниците гладко, благодарение на което избягвате излишни главоболия. Телефонът работи добре както в онлайн, така и в оф-лайн режим, като по този начин става перфектният бизнес спътник. Броят на безплатните програми в Windows Store
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i7-1185G7, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
459.00 € / 897.73 лв.
413.00 € / 807.76 лв.
КомпютърHP EliteDesk 800 G6 USFF, i5-10500T, 16GB, 512GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
349.00 € / 682.58 лв.
314.00 € / 614.13 лв.
КомпютърHP ProDesk 600 G3 SFF
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
109.00 € / 213.19 лв.
98.00 € / 191.67 лв.
МониторHP EliteDisplay E243i, 24”, IPS WUXGA 1920x1200
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
59.00 € / 115.39 лв.
53.00 € / 103.66 лв.
КомпютърHP EliteDesk 800 G5 SFF, i3-8100, 8GB, 256GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
149.00 € / 291.42 лв.
134.00 € / 262.08 лв.


