Подобни продукти
СмартфонSamsung Galaxy Xcover 5 64GB Black
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
115.00 € / 224.92 лв.
СмартфонSamsung Galaxy A52s 5G 128GB Awesome Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
119.00 € / 232.74 лв.
СмартфонSamsung Galaxy A34 5G 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
169.00 € / 330.54 лв.
149.00 € / 291.42 лв.
СмартфонSamsung Galaxy A33 5G 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
149.00 € / 291.42 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S22 5G 128GB Phantom Black
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
299.00 € / 584.79 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 16GB , 512GB SSD, 14.2'' Liquid Retina 3024x1964
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
859.00 € / 1680.06 лв.
799.00 € / 1562.71 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 32GB, 500GB SSD, 16'' Liquid Retina XDR 3456x2234
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
1049.00 € / 2051.67 лв.
999.00 € / 1953.87 лв.
Мобилна РаботнаСтанция HP ZBook Create G7, i9-10885H, 32GB, 2TB SSD, 15.6'' IPS UHD 3840x2160, RTX2080
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
1039.00 € / 2032.11 лв.
935.00 € / 1828.70 лв.
ЛаптопHP EliteBook x360 1040 G6, i5-8365U, 16GB, 256GB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
269.00 € / 526.12 лв.
242.00 € / 473.31 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, M1 Pro, 16GB , 512GB SSD, 14.2'' Liquid Retina 3024x1964
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
799.00 € / 1562.71 лв.
749.00 € / 1464.92 лв.
| Модел: | Galaxy A41 SM-A415F/DSN |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Много добър |
| Процесор: | Осемядрен (2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.7 GHz Cortex-A55) |
| Чипсет: | Mali-G52 MC2 |
| РАМ памет: | 4GB |
| Памет за данни: | 64GB |
| Видео карта: | Вградена |
| Размер на дисплея: | 6.1 инча (15.49см) |
| Технология на дисплея: | Super AMOLED |
| Резолюция на дисплея: | 1080 x 2400 |
| Предна камера: | 25 MP |
| Камера: | 48 MP (wide) + 8 MP (ultrawide), PDAF, HDR, LED flash, panorama |
| Четец за карти: | Да |
| 3G Модул: | 3G / SIM card |
| GSM - SIM: | nano SIM |
| Bluetooth: | 5.0, A2DP, LE |
| Цвят: | Prism Crush Black |
| Производител | Samsung |
Продуктът е със следи от употреба или следи в следствие на транспортиране, невлияещи на функционалността му. Изразяват се в тъмни или светли петънца по дисплея и/или драскотини.
Снимките на реновирани с леки следи от употреба продукти са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но с високо качество и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние реновиран с леки следи от употреба с 6 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
МониторPhilips 328P6A, 32'' IPS QHD 2560x1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
339.00 € / 663.03 лв.
305.00 € / 596.53 лв.
ЛаптопHP EliteBook 630 G9, i5-1235U, 16GB, 512GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
429.00 € / 839.05 лв.
386.00 € / 754.95 лв.
МониторHP Z24U G3, 24" IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
129.00 € / 252.30 лв.
116.00 € / 226.88 лв.
КомпютърLenovo ThinkCentre M910Q USFF, i5-6500T, 8GB, 256GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
109.00 € / 213.19 лв.
98.00 € / 191.67 лв.
МониторHP Z24n G2, 24" IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
89.00 € / 174.07 лв.
80.00 € / 156.47 лв.


