КомпютърApple iMac 27’’ A2115 (2019) Silver, i5-8500, 32GB, 512GB SSD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570X
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
699.00 € / 1367.13 лв.
659.00 € / 1288.89 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro M2 A2338 (2022) Space Gray, Apple M2, 16GB RAM, 512GB SSD, 13.3" Retina 2560 x 1600
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
889.00 € / 1738.73 лв.
799.00 € / 1562.71 лв.
СлушалкиApple AirPods MAX 2 Midnight Като нов
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
449.00 € / 878.17 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
СмартфонApple iPhone 17e 256GB White Неразопакован
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
639.00 € / 1249.78 лв.
599.00 € / 1171.54 лв.
| Модел: | PowerEdge R430 |
| Клас: | Сървър |
| Статус на продукта: | Като нов |
| Процесор: | 2x Intel Xeon E5-2680 v4 (14-ядрен, 35M, 2.40 GHz, до 3.30 GHz) |
| РАМ памет: | 128GB DDR4 |
| Памет за данни: | възможност за до 8x 2.5'' HDD/SSD |
| LAN: | 4 x 1GbE LOM |
| Интерфейси: | VGA, 2x PCIe 3.0 |
| Екстри: | RAID - H730 Mini, захранване - 2x 550W |
| Размери: | Form factor: 1U rack |
| Производител | Dell |
Снимките на реновираните продукти са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но реновирани и са с високо качество, отличен външен вид, и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на сървъри на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние РЕНОВИРАН с 6 месеца (с възможност за 12) гаранция от HOP.BG
Няма налични бройки



