ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
419.00 € / 819.49 лв.
389.00 € / 760.82 лв.
СмартфонApple iPhone 14 Plus 128GB Midnight
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
399.00 € / 780.38 лв.
369.00 € / 721.70 лв.
СмартфонApple iPhone 17e 256GB Pink Неразопакован
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
639.00 € / 1249.78 лв.
599.00 € / 1171.54 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
389.00 € / 760.82 лв.
359.00 € / 702.14 лв.
| Модел: | PowerEdge T620 |
| Клас: | Сървър |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Intel Xeon E5-2609 v2 (10M, 2.50 GHz) |
| РАМ памет: | 32GB DDR3 |
| Памет за данни: | 2x 600GB SAS |
| LAN: | 2x 1 Gbps |
| Интерфейси: | VGA, 7x PCIe |
| Екстри: | RAID - H710, захранване - 2x 750W |
| Размери: | Form factor: Tower (5U rack) |
| Производител | Dell |
Снимките на реновираните продукти са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но реновирани и са с високо качество, отличен външен вид, и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на сървъри на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние РЕНОВИРАН с 6 месеца (с възможност за 12) гаранция от HOP.BG
Няма налични бройки



