-6%
LaptopApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 16GB, 512GB SSD, 16'' Liquid Retina XDR 3456x2234
- Good
- Refurbished
- Leasing
799.00 € / 1562.71 BGN
749.00 € / 1464.92 BGN
-13%
LaptopApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16'' Retina 3072x1920, Radeon Pro 5300M
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
579.00 € / 1132.43 BGN
499.00 € / 975.96 BGN
-11%
SmartphoneSamsung Galaxy A34 5G 128GB Black
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
169.00 € / 330.54 BGN
149.00 € / 291.42 BGN
-9%
LaptopHP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, 13.3” IPS Full HD 1920x1080
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
319.00 € / 623.91 BGN
289.00 € / 565.23 BGN
| Model | UE46H7000SLX |
| Status | Excellent |
| Display size | 46" inches |
| Resolution | 1920x1080 Full HD |
| Brightness | 250 cd/m2 |
| Angle | 178 V/178 H |
| Audio | 40 W (2x10 W+ subwoofer 20 W) |
| LAN | 10 / 100 / 1000 |
| WIFI | Yes |
| Interfaces | HDMI, USB 2, |
| Size | 1033.3 x 639.20 x 208.8 мм |
| Weight | 12.5 kg |
| Manufacturer | Samsung |
Out of stock



