Similar products
ServerHP ProLiant DL380 Gen10 2U, Xeon Bronze 3204, 64GB DDR4, HPE Smart Array P408i-a SR
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
729.00 € / 1425.80 BGN
-10%
LaptopHP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 16GB, 1TB SSD, Touchscreen, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Good
- Refurbished
- Leasing
299.00 € / 584.79 BGN
269.00 € / 526.12 BGN
-5%
LaptopApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16" 3072x1920, Pro 5300M
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
529.00 € / 1034.63 BGN
499.00 € / 975.96 BGN
-7%
LaptopApple MacBook Pro M2 A2338 (2022) Space Gray, Apple M2, 16GB, 256GB SSD, 13.3'' Retina 2560 x 1600
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
799.00 € / 1562.71 BGN
739.00 € / 1445.36 BGN
-6%
LaptopApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, M1 Pro, 16GB , 512GB SSD, 14.2'' Liquid Retina 3024x1964
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
799.00 € / 1562.71 BGN
749.00 € / 1464.92 BGN
| Model | DL380 G7 |
| Class | Server |
| Status | Very Good |
| CPU | 2x Intel Xeon E5630 (4-cores, 12M, 2.53 GHz, up to 2.80GHz) |
| RAM Memory | 32GB DDR3 |
| Data memory | 2x 146GB SAS |
| Interfaces | VGA, USB 2.0, |
| Extras | 2x 750W PSU |
| Size | 2U |
| Manufacturer | HP |
Out of stock



