Подобни продукти
СървърHP ProLiant DL380 Gen10 2U, Xeon Bronze 3204, 64GB DDR4, HPE Smart Array P408i-a SR
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
729.00 € / 1425.80 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16" Retina 3072x1920, Pro 5300M
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
499.00 € / 975.96 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G7, i7-10610U, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
329.00 € / 643.47 лв.
299.00 € / 584.79 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 32GB, 512GB SSD, 16'' Liquid Retina XDR 3456x2234
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
999.00 € / 1953.87 лв.
949.00 € / 1856.08 лв.
ТаблетApple iPad 10.2 9th Gen A2602 (2021) 64GB Wi-Fi Space Gray
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
189.00 € / 369.65 лв.
169.00 € / 330.54 лв.
| Модел: | DL380 G7 |
| Клас: | Сървър |
| Статус на продукта: | Добър |
| Процесор: | 2x Intel Xeon E5630 (4-ядрен, 12M, 2.53 GHz, до 2.80GHz) |
| РАМ памет: | 32GB DDR3 |
| Памет за данни: | 2x 146GB SAS |
| Интерфейси: | VGA, USB 2.0, |
| Екстри: | 2x 750W PSU |
| Размери: | 2U |
| Производител | HP |
Снимките на реновираните продукти са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но реновирани и са с високо качество, отличен външен вид, и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на сървъри на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние РЕНОВИРАН с 6 месеца гаранция от HOP.BG
Няма налични бройки



