Similar products
ServerHP ProLiant DL380 Gen10 2U, Xeon Bronze 3204, 64GB DDR4, HPE Smart Array P408i-a SR
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
729.00 € / 1425.80 BGN
-10%
LaptopHP EliteBook 830 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
339.00 € / 663.03 BGN
309.00 € / 604.35 BGN
-10%
TabletApple iPad Mini 5th Gen A2133 (2019) 64GB Wi-Fi Silver
- Good
- Refurbished
- Leasing
189.00 € / 369.65 BGN
169.00 € / 330.54 BGN
-10%
LaptopHP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
389.00 € / 760.82 BGN
359.00 € / 702.14 BGN
-10%
LaptopHP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 1TB SSD, Touchscreen, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
419.00 € / 819.49 BGN
389.00 € / 760.82 BGN
| Model | DL380 G7 |
| Class | Server |
| Status | Very Good |
| CPU | 2x Intel Xeon E5620 (4-cores, 12M, 2.40 GHz, до 2.66GHz) |
| RAM Memory | 32GB DDR3 |
| Data memory | 2x 146GB SAS |
| Interfaces | VGA, USB 2.0, |
| Extras | 2x 460W PSU |
| Size | 2U |
| Manufacturer | HP |
Out of stock



