Подобни продукти
СървърHP ProLiant DL380 Gen10 2U, Xeon Bronze 3204, 64GB DDR4, HPE Smart Array P408i-a SR
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
729.00 € / 1425.80 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
349.00 € / 682.58 лв.
319.00 € / 623.91 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, Tъчскрийн, 13.3” IPS Full HD 1920x1080
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
269.00 € / 526.12 лв.
239.00 € / 467.44 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
369.00 € / 721.70 лв.
339.00 € / 663.03 лв.
СмартфонSamsung Galaxy A34 5G 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
169.00 € / 330.54 лв.
149.00 € / 291.42 лв.
| Модел: | DL380 G7 |
| Клас: | Сървър |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | 2x Intel Xeon E5620 (4-ядрен, 12M, 2.40 GHz, до 2.66GHz) |
| РАМ памет: | 32GB DDR3 |
| Памет за данни: | 2x 146GB SAS |
| Интерфейси: | VGA, USB 2.0, |
| Екстри: | 2x 460W PSU |
| Размери: | 2U |
| Производител | HP |
Снимките на реновираните продукти са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но реновирани и са с високо качество, отличен външен вид, и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на сървъри на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние РЕНОВИРАН с 6 месеца гаранция от HOP.BG
Няма налични бройки



