Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 13 128GB Midnight
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
269.00 € / 526.12 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
СмартфонApple iPhone 15 128GB Green
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
439.00 € / 858.61 лв.
429.00 € / 839.05 лв.
СмартфонApple iPhone 14 128GB Starlight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
369.00 € / 721.70 лв.
349.00 € / 682.58 лв.
СмартфонApple iPhone 13 128GB Midnight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
259.00 € / 506.56 лв.
СмартфонApple iPhone 17 Pro Max 256GB Deep Blue Като Нов Неразопакован
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
1299.00 € / 2540.62 лв.
Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 11 Pro 64GB Matte Gold
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
189.00 € / 369.65 лв.
ЛаптопHP ProBook 640 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
349.00 € / 682.58 лв.
314.00 € / 614.13 лв.
МониторDell P2417H, 24” IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
79.00 € / 154.51 лв.
71.00 € / 138.86 лв.
СмартфонApple iPhone 15 128GB Blue
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
469.00 € / 917.28 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
Мобилна работнастанция HP ZBook Fury 17 G7, i7-10750H, 32GB, 512GB SSD, 17.3" IPS Full HD 1920x1080, T1000
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
809.00 € / 1582.27 лв.
728.00 € / 1423.84 лв.
ЛаптопMicrosoft Surface Laptop 6 в опаковка, Ultra 5 135H, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.5" IPS 2256 x 1504
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
819.00 € / 1601.82 лв.
737.00 € / 1441.45 лв.
| Модел: | iPhone 11 |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Като нов |
| Процесор: | Шестядрен (2x2.65 GHz Lightning + 4x1.8 GHz Thunder) |
| Чипсет: | Apple A13 Bionic (7 nm+) |
| РАМ памет: | 4GB |
| Памет за данни: | 64GB |
| Видео карта: | Apple GPU (4-core graphics) |
| Размер на дисплея: | 6.1 инча (15.49 см) |
| Технология на дисплея: | Liquid Retina IPS LCD |
| Резолюция на дисплея: | 828 x 1792 пиксела |
| Предна камера: | 12 MP, SL 3D, HDR |
| Камера: | 12 MP, dual pixel PDAF, OIS + 12 MP, 120˚ (ultrawide), |
| WIFI: | 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, hotspot |
| Интерфейси: | Lightning, USB 2.0 |
| Четец за карти: | Не |
| 3G Модул: | LTE |
| Размери: | 150.9 x 75.7 x 8.3 mm |
| Батерия: | Li-Ion 3110 mAh |
| Тегло: | 194 g |
| Bluetooth: | 5.0, A2DP, LE |
| Сим карта: | Nano-SIM, eSIM |
| Цвят: | Червен |
| Производител | Apple |
Продуктът е с минимални следи от употреба, невлияещи на функционалността му. Изразяват се в светли или тъмни петънца с малки размери или едва забележими драскотини по дисплея, видими само, когато екранът е изключен.
Снимките на продуктите са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но с високо качество и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на смартфони на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние РЕНОВИРАН (-) с 12 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 11 Pro 64GB Matte Gold
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
189.00 € / 369.65 лв.
КомпютърHP Elite 800 G9 USFF, i5-12500T, 16GB DDR4, 512GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
589.00 € / 1151.98 лв.
530.00 € / 1036.59 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G10, i5-1335U, 32GB, 512GB SSD, 14" IPS WUXGA 1920x1200
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
489.00 € / 956.40 лв.
440.00 € / 860.57 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
699.00 € / 1367.13 лв.
649.00 € / 1269.33 лв.
МониторLenovo ThinkVision T2364pА, 23" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
69.00 € / 134.95 лв.
62.00 € / 121.26 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
489.00 € / 956.40 лв.
440.00 € / 860.57 лв.


