Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 14 Pro 256GB Space Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
519.00 € / 1015.08 лв.
489.00 € / 956.40 лв.
СмартфонApple iPhone 13 mini 128GB Midnight
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
259.00 € / 506.56 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro 128GB Blue Titanium
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
599.00 € / 1171.54 лв.
549.00 € / 1073.75 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro Max 256GB Graphite
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
399.00 € / 780.38 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro 256GB Graphite
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
399.00 € / 780.38 лв.
379.00 € / 741.26 лв.
Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 11 Pro 64GB Matte Gold
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
189.00 € / 369.65 лв.
Работна станцияHP Z620 Tower, Xeon E5-1603, 12GB, 512GB SSD, AMD FirePro V5900
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
259.00 € / 506.56 лв.
233.00 € / 455.71 лв.
ЛаптопDell Latitude 7430, i5-1245U, 16GB, 256GB SSD, 14'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
509.00 € / 995.52 лв.
458.00 € / 895.77 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
409.00 € / 799.93 лв.
368.00 € / 719.75 лв.
ЛаптопHP ProBook 650 G8, i3-1115G4, 16GB, 256GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
389.00 € / 760.82 лв.
350.00 € / 684.54 лв.
ЛаптопHP ProBook 430 G7, i3-10110U, 16GB, 256GB SSD, 13.3" HD 1366x768
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
229.00 € / 447.89 лв.
206.00 € / 402.90 лв.
| Модел: | iPhone 11 Pro |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Шестядрен (2x2.65 GHz Lightning + 4x1.8 GHz Thunder) |
| Чипсет: | Apple A13 Bionic (7 nm+) |
| РАМ памет: | 4GB |
| Памет за данни: | 256GB |
| Видео карта: | Apple GPU (4-core graphics) |
| Размер на дисплея: | 5.8 инча (14.73 см) |
| Технология на дисплея: | Super Retina XDR OLED, HDR10, True Tone |
| Резолюция на дисплея: | 1125 x 2436 пиксела |
| Предна камера: | 12 MP, SL 3D, HDR |
| Камера: | 12 MP (wide), dual pixel PDAF, OIS + 12 MP (telephoto), 2x optical zoom + 12 MP (ultrawide) 120˚ |
| WIFI: | 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, hotspot |
| Интерфейси: | Lightning |
| Четец за карти: | Не |
| 3G Модул: | LTE |
| Екстри: | Qi wireless charging |
| Размери: | 144 x 71.4 x 8.1 мм |
| Батерия: | Li-Ion 3046 mAh |
| Тегло: | 188 гр. |
| Bluetooth: | 5.0, A2DP, LE |
| Сим карта: | Nano-SIM |
| Цвят: | Matte Space Gray |
| Производител | Apple |
Снимките на реновираните продукти са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но с високо качество и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на смартфони iPhone на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние РЕНОВИРАН с 12 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 11 Pro 64GB Matte Gold
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
189.00 € / 369.65 лв.
ЛаптопMicrosoft Surface 5 1951, i7-1265U, 16GB, 512GB SSD, 13.5'' Тъчскрийн IPS 2.3K 2256 x 1504
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
739.00 € / 1445.36 лв.
665.00 € / 1300.63 лв.
МониторLenovo ThinkVision P24h-20, 24" IPS Quad HD 2560x1440
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
119.00 € / 232.74 лв.
107.00 € / 209.27 лв.
Работна станцияDell Precision T5810, E5-1603 V3, 32GB, 256GB SSD, Quadro K4200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
309.00 € / 604.35 лв.
278.00 € / 543.72 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G6, i7-8665U, 16GB, 512GB SSD, 13.3'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
259.00 € / 506.56 лв.
233.00 € / 455.71 лв.
ТаблетApple iPad 9.7 6th Gen A1954 (2018) 128GB, Wi-Fi+LTE, Silver
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
109.00 € / 213.19 лв.
99.00 € / 193.63 лв.


