Similar products
SmartphoneApple iPhone 13 Pro 128GB Sierra Blue
- Good
- Refurbished
- Leasing
349.00 € / 682.58 BGN
319.00 € / 623.91 BGN
SmartphoneApple iPhone 13 Pro Max 256GB Graphite
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
419.00 € / 819.49 BGN
SmartphoneApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
169.00 € / 330.54 BGN
149.00 € / 291.42 BGN
SmartphoneApple iPhone 14 Pro Max 128GB Deep Purple
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
499.00 € / 975.96 BGN
SmartphoneApple iPhone 17 256GB White Like New Original Box
- Like New
- Refurbished
- Leasing
799.00 € / 1562.71 BGN
Similar products
SmartphoneApple iPhone 11 Pro 64GB Matte Gold
- Good
- Refurbished
- Leasing
189.00 € / 369.65 BGN
LaptopDell Latitude 9520, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Good
- Refurbished
- Leasing
549.00 € / 1073.75 BGN
494.00 € / 966.18 BGN
MonitorFujitsu B24-8 TE Pro, 24" IPS Full HD 1920x1080
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
89.00 € / 174.07 BGN
80.00 € / 156.47 BGN
ComputerHP EliteDesk 800 G6 USFF, i5-10500T, 16GB, 512GB SSD
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
349.00 € / 682.58 BGN
314.00 € / 614.13 BGN
LaptopHP EliteBook 830 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
329.00 € / 643.47 BGN
296.00 € / 578.93 BGN
LaptopHP EliteBook 850 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, Тъчскрийн, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
469.00 € / 917.28 BGN
422.00 € / 825.36 BGN
| Model | iPhone 11 Pro |
| Class | Smartphone |
| Status | Excellent |
| CPU | Hexa-core (2x2.65 GHz Lightning + 4x1.8 GHz Thunder) |
| Chipset | Apple A13 Bionic (7 nm+) |
| RAM Memory | 4GB |
| Data memory | 256GB |
| Video Card | Apple GPU (4-core graphics) |
| Display size | 5.8 inches (14.73 cm) |
| Display technology | Super Retina XDR OLED, HDR10, True Tone |
| Resolution | 1125 x 2436 pixels |
| Front camera | 12 MP, SL 3D, HDR |
| Camera | 12 MP (wide), dual pixel PDAF, OIS + 12 MP (telephoto), 2x optical zoom + 12 MP (ultrawide) 120˚ |
| WIFI | 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, hotspot |
| Interfaces | Lightning |
| Card reader | N/A |
| 3G Module | LTE |
| Extras | Qi wireless charging |
| Size | 144 x 71.4 x 8.1 mm |
| Battery | Li-Ion 3046 mAh |
| Weight | 188 g |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| Sim card | Nano-SIM |
| Color | Matte Space Gray |
| Manufacturer | Apple |
Photos of the refurbished products are exemplary of the model.
Products we offer are used second hand, but refurbished with high quality, excellent appearance and excellent technical condition.
It is offered at low price online or physically in our showrooms - Sofia, Plovdiv, Varna, Ruse, Pleven.
We offer the opportunity to buy smartphones iPhone at checkout and delivery to anywhere in Bulgaria.
Condition refurbished with 12 months warranty from HOP.BG
Hop.bg has both new and used equipment. In order to be as useful and honest as possible to our customers, we divide the products in our store into 2 categories according to the type of equipment. They are:
- New
Brand new device, sealed in its original packaging, with all factory accessories included.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Like New
Looks almost identical to a brand-new product – no or minimal signs of previous use.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Excellent (Grade A)
Lightly used with almost unnoticeable signs of wear. Works flawlessly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Very Good (Grade B)
Moderate signs of use (small scratches), but 100% reliable and functional.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Good (Grades BC, C, C-)
Visible signs of use (scratches, marks), but fully operational and budget-friendly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
Yes, all products in Hop.bg have a warranty that is different for the respective categories and brands.
- Renovated products category Printers, Smartphones, Tablets - 6 months
- Renovated products from the categories Computers, Laptops, Workstations - 6 months with the possibility of extension up to 12 months.
- Renovated products Apple, monitors and unpacked products category Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 12 months
- New products from the categories Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 24 months
Battery warranty period:
- For new laptops: 6 months;
- For used (renovated) laptops: 6 months;
- For used (renovated) Apple mobile phones / tablets: 6 months;
- For used (renovated) mobile phones / tablets of other brands: 3 months.
Similar products
SmartphoneApple iPhone 11 Pro 64GB Matte Gold
- Good
- Refurbished
- Leasing
189.00 € / 369.65 BGN
SmartphoneApple iPhone 16 Pro 128GB Black Titanium
- Good
- Refurbished
- Leasing
749.00 € / 1464.92 BGN
699.00 € / 1367.13 BGN
LaptopHP EliteBook X360 1030 G7, i5-10210U, 8GB, 256GB SSD, Touchscreen, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
349.00 € / 682.58 BGN
314.00 € / 614.13 BGN
MonitorSamsung S22E450, 22" WSXGA+ 1680x1050
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
59.00 € / 115.39 BGN
53.00 € / 103.66 BGN
LaptopHP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 16GB, 1TB SSD, Touchscreen, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
409.00 € / 799.93 BGN
368.00 € / 719.75 BGN
LaptopHP EliteBook 850 G5, i5-8250U, 16GB, 256GB SSD, 15.6“ IPS Full HD 1920x1080
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
299.00 € / 584.79 BGN
269.00 € / 526.12 BGN


