Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 15 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
469.00 € / 917.28 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
СмартфонApple iPhone 17 Pro Max 256GB Deep Blue Като Нов Оригинална опаковка
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
1299.00 € / 2540.62 лв.
СмартфонApple iPhone 12 64GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
215.00 € / 420.50 лв.
189.00 € / 369.65 лв.
СмартфонApple iPhone 16 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
669.00 € / 1308.45 лв.
639.00 € / 1249.78 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro 128GB Natural Titanium
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
649.00 € / 1269.33 лв.
599.00 € / 1171.54 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G5, i7-8550U, 16GB, 256GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080, AMD Radeon RX 540X
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
339.00 € / 663.03 лв.
305.00 € / 596.53 лв.
Мобилна работнастанция Dell Precision 5540, i7-9850H, 32GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
549.00 € / 1073.75 лв.
494.00 € / 966.18 лв.
СмарфонApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
149.00 € / 291.42 лв.
139.00 € / 271.86 лв.
ЛаптопHP ProBook 640 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
299.00 € / 584.79 лв.
269.00 € / 526.12 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
479.00 € / 936.84 лв.
431.00 € / 842.96 лв.
| Модел: | iPhone 11 Pro Max |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Шестядрен (2x2.65 GHz Lightning + 4x1.8 GHz Thunder) |
| Чипсет: | Apple A13 Bionic (7 nm+) |
| РАМ памет: | 4GB |
| Памет за данни: | 64GB |
| Видео карта: | Apple GPU (4-core graphics) |
| Размер на дисплея: | 6.5 инча (16.51см) |
| Технология на дисплея: | Super Retina XDR OLED, HDR10 |
| Резолюция на дисплея: | 1242 x 2688 пиксела |
| Предна камера: | 12 MP (wide), SL 3D, HDR |
| Камера: | 12 MP (wide) + 12 MP (telephoto) + 12 MP (ultrawide), PDAF, OIS, HDR, 2x optical zoom |
| Интерфейси: | Lightning, USB 2.0 |
| Четец за карти: | Не |
| 3G Модул: | LTE |
| Размери: | 158 x 77.8 x 8.1 мм |
| Батерия: | Li-Ion 3969 mAh |
| Тегло: | 226 гр |
| Bluetooth: | 5.0, A2DP, LE |
| Сим карта: | Nano-SIM, eSIM |
| Цвят: | Matte Space Gray |
| Производител | Apple |
Снимките на реноврианите продукти са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но с високо качество и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на смартфони iPhone на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние РЕНОВИРАН с 12 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
КомпютърHP ProDesk 400 G3 Tower, i5-6500, 8GB, 256GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
109.00 € / 213.19 лв.
98.00 € / 191.67 лв.
СмартфонApple iPhone 15 128GB Green
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
439.00 € / 858.61 лв.
429.00 € / 839.05 лв.
ЛаптопDell Latitude 5510, i5-10310U, 16GB, 256GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
339.00 € / 663.03 лв.
305.00 € / 596.53 лв.
СмартфонApple iPhone 13 mini 128GB Pink
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
269.00 € / 526.12 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G9, i5-1245U, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
439.00 € / 858.61 лв.
395.00 € / 772.55 лв.


