Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 13 Pro Max 128GB Silver
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
389.00 € / 760.82 лв.
СмартфонApple iPhone 17 Pro 256GB Deep Blue Като Нов Оригинална опаковка
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
1149.00 € / 2247.25 лв.
СмартфонApple iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
539.00 € / 1054.19 лв.
СмартфонApple iPhone 15 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
469.00 € / 917.28 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
СмартфонApple iPhone 17 256GB Black В оригинална опакова
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
799.00 € / 1562.71 лв.
Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 14 Pro Max 128GB Space Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
499.00 € / 975.96 лв.
МониторHP E24D G4, 23.8'' IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
69.00 € / 134.95 лв.
62.00 € / 121.26 лв.
ЛаптопDell Vostro 5401, i5-1035G1, 16GB, 512GB SSD, 14'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
299.00 € / 584.79 лв.
269.00 € / 526.12 лв.
ЛаптопHP ProBook 440 G8, i3-1115G4, 16GB, 256GB SSD, 14” HD 1366x768
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
259.00 € / 506.56 лв.
233.00 € / 455.71 лв.
КомпютърDell OptiPlex 7050 SFF, i5-7500, 8GB, 256GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
129.00 € / 252.30 лв.
116.00 € / 226.88 лв.
МониторSamsung S24E450B, 24'' Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
69.00 € / 134.95 лв.
62.00 € / 121.26 лв.
| Модел: | iPhone 14 Pro Max Space Black |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Шестядрен (2x3.23 GHz Avalanche + 4x1.82 GHz Blizzard) |
| Чипсет: | Apple A16 Bionic (4 nm) |
| РАМ памет: | 6GB |
| Памет за данни: | 256GB |
| Видео карта: | Apple GPU (5-core graphics) |
| Размер на дисплея: | 6.7 инча (17.02см) |
| Технология на дисплея: | LTPO Super Retina XDR OLED, 120Hz, HDR10, Dolby Vision, 1000 nits |
| Резолюция на дисплея: | 1290 x 2796 пиксела |
| Предна камера: | 12 MP (wide), SL 3D, HDR, 4K Video |
| Камера: | 48 MP, 24mm (wide), OIS + 12 MP, 120˚ (ultrawide)+12 MP, f/2.8, 77mm (telephoto) |
| WIFI: | 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, hotspot |
| Четец за карти: | Не |
| 3G Модул: | LTE |
| Екстри: | Qi magnetic fast wireless charging |
| Батерия: | Li-Ion 4323 mAh |
| Bluetooth: | 5.0, A2DP, LE |
| Сим карта: | Nano-SIM + eSIM |
| Цвят: | Space Black |
| Производител | Apple |
Продуктът е с минимални следи от употреба, невлияещи на функционалността му. Изразяват се в светли или тъмни петънца с малки размери или едва забележими драскотини по дисплея, видими само, когато екранът е изключен.
Снимките на продуктите са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но с високо качество и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние РЕНОВИРАН с 12 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 14 Pro Max 128GB Space Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
499.00 € / 975.96 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro 128GB Natural Titanium
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
649.00 € / 1269.33 лв.
599.00 € / 1171.54 лв.
СмартфонSamsung Galaxy A34 5G 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
169.00 € / 330.54 лв.
149.00 € / 291.42 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
409.00 € / 799.93 лв.
368.00 € / 719.75 лв.
Мобилна РаботнаСтанция HP ZBook Create G7, i9-10885H, 32GB, 2TB SSD, 15.6'' IPS UHD 3840x2160, RTX2080
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
1039.00 € / 2032.11 лв.
935.00 € / 1828.70 лв.
КомпютърApple iMac 27’’ A2115 (2019) Silver, i5-8500, 32GB, 512GB SSD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570X
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
499.00 € / 975.96 лв.
449.00 € / 878.17 лв.


