Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 15 Plus 128GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
499.00 € / 975.96 лв.
469.00 € / 917.28 лв.
СмартфонApple iPhone 16 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
639.00 € / 1249.78 лв.
579.00 € / 1132.43 лв.
СмартфонApple iPhone 12 64GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
189.00 € / 369.65 лв.
179.00 € / 350.09 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro 128GB Blue Titanium
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
549.00 € / 1073.75 лв.
499.00 € / 975.96 лв.
СмартфонApple iPhone 14 128GB Starlight
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
319.00 € / 623.91 лв.
299.00 € / 584.79 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 256GB SSD, 13'' IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
279.00 € / 545.68 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
389.00 € / 760.82 лв.
359.00 € / 702.14 лв.
СмартфонApple iPhone 16 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
639.00 € / 1249.78 лв.
579.00 € / 1132.43 лв.
СмарфонApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
169.00 € / 330.54 лв.
149.00 € / 291.42 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB Phantom Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
499.00 € / 975.96 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
| Модел: | Apple iPhone 5 |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Двуядрен 1.3 GHz |
| Чипсет: | Apple A6 |
| РАМ памет: | 1GB |
| Памет: | 16GB място за файлове и проложения |
| Видео карта: | триядрен PowerVR SGX 543MP3 |
| Размер на дисплея: | 4" инча (10 см) |
| Технология на дисплея: | TFT мултитъч 16 милиона цвята |
| Резолюция на дисплея: | 640 x 1136 пиксела |
| Предна камера: | 8MP с автофокус, разпознаване на лица, светкавица |
| Аудио: | 3.5mm аудио изход |
| WIFI: | WIFI |
| Четец за карти: | Card Reader |
| 3G Модул: | 3G / SIM card |
| GSM - SIM: | Nano-SIM |
| Размери: | 123.8 x 58.6 x 7.6 mm |
| Тегло: | 0.112 грама |
| Bluetooth: | Bluetooth |
| Производител | Apple |
Дори реновираните с леки следи от употреба ни продукти са по-добри от тези наречени "втора ръка". Това е така, защото телефоните от тази категория са проверени технически и са напълно изправни. Единствената разлика от реновираните е, че имат частични забележки като драскотини по корпуса или екрана.
Продуктът е с гаранция.
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
ТаблетApple iPad Pro 12.9 5th Gen A2378 (2021) 256GB Wi-Fi Space Gray
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
599.00 € / 1171.54 лв.
549.00 € / 1073.75 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16" Retina 3072x1920, Pro 5300M
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
499.00 € / 975.96 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
339.00 € / 663.03 лв.
309.00 € / 604.35 лв.
СмартфонApple iPhone 14 Pro 256GB Space Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
509.00 € / 995.52 лв.
489.00 € / 956.40 лв.
ТаблетApple iPad Mini 5th Gen A2133 (2019) 64GB Wi-Fi Space Gray
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
189.00 € / 369.65 лв.
169.00 € / 330.54 лв.
