Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 14 Pro 1TB Space Black
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
599.00 € / 1171.54 лв.
СмартфонApple iPhone 15 128GB Green
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
459.00 € / 897.73 лв.
439.00 € / 858.61 лв.
СмартфонApple iPhone 13 mini 128GB Pink
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
269.00 € / 526.12 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
СмартфонApple iPhone 14 128GB Midnight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
349.00 € / 682.58 лв.
СмартфонApple iPhone 12 Pro 256GB Graphite
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
279.00 € / 545.68 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
MониторLenovo ThinkVision T34W-20, 34'' VA UWQHD 3440x1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
289.00 € / 565.23 лв.
260.00 € / 508.52 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
409.00 € / 799.93 лв.
368.00 € / 719.75 лв.
СлушалкиApple AirPods MAX 2 Orange Като нов
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
449.00 € / 878.17 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
ЛаптопHP ProBook 640 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
339.00 € / 663.03 лв.
305.00 € / 596.53 лв.
ЛаптопHP ProBook 440 G9, i5-1235U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
309.00 € / 604.35 лв.
278.00 € / 543.72 лв.
| Модел: | iPhone 5C |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Добър |
| Процесор: | Двуядрен 1.3 GHz Swift (ARM v7-based) |
| Чипсет: | Apple A6 |
| РАМ памет: | 1 GB RAM |
| Памет: | 32GB място за данни |
| Видео карта: | PowerVR SGX 543MP3 (triple-core graphics) |
| Размер на дисплея: | 4.00 инча |
| Технология на дисплея: | LED-backlit IPS LCD, capacitive touchscreen, 16M colors |
| Резолюция на дисплея: | 640 x 1136 пиксела |
| Предна камера: | 8 MP, 3264 x 2448 pixels, autofocus, LED flash |
| Аудио: | High Definition Audio |
| LAN: | 10/100/1000 ethernet RJ 45 port |
| WIFI: | Apple Wireless |
| GSM - SIM: | Nano Sim карта |
| Bluetooth: | v4.0, A2DP |
| Производител | Apple |
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
МониторHP P24H G4, 24'' IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
89.00 € / 174.07 лв.
80.00 € / 156.47 лв.
ЛаптопиDell Latitude 5430 RUGGED, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 14'' IPS Full HD 1920x1080 с клавиатура
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1249.00 € / 2442.83 лв.
1124.00 € / 2198.35 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G5, i5-8350U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
239.00 € / 467.44 лв.
215.00 € / 420.50 лв.
ЛаптопHP ProBook 650 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
389.00 € / 760.82 лв.
350.00 € / 684.54 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro M2 A2338 (2022) Space Gray, Apple M2, 16GB RAM, 512GB SSD, 13.3" Retina 2560 x 1600
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
839.00 € / 1640.94 лв.
799.00 € / 1562.71 лв.
