Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 17 Pro 256GB Deep Blue Като Нов Оригинална опаковка
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
1149.00 € / 2247.25 лв.
СмартфонApple iPhone XR 64GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
99.00 € / 193.63 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro 128GB Gold
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
349.00 € / 682.58 лв.
СмартфонApple iPhone 15 128GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
439.00 € / 858.61 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 32GB, 512GB SSD, 14'' Liquid Retina 3024x1964
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
899.00 € / 1758.29 лв.
849.00 € / 1660.50 лв.
КомпютърApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Silver, i5-8500, 16GB, 512GB SSD, Retina 4096x2304, AMD Radeon Pro 560X
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
529.00 € / 1034.63 лв.
419.00 € / 819.49 лв.
ТаблетSamsung Galaxy Tab S8 5G 11.0 (2022) Wi-fi+LTE 128GB Graphite
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
399.00 € / 780.38 лв.
349.00 € / 682.58 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, Tъчскрийн, 13.3” IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
339.00 € / 663.03 лв.
309.00 € / 604.35 лв.
| Модел: | iPhone 5c |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Двуядрен 1.3 GHz Swift |
| Чипсет: | Apple A6 |
| РАМ памет: | 1GB |
| Памет: | 8GB |
| Видео ускорител: | PowerVR SGX 543MP3 (triple-core graphics) |
| Размер на дисплея: | 4" инча |
| Резолюция на дисплея: | 640 x 1136 пиксела |
| Предна камера: | 1.2 MP |
| Камера: | 8MP, автофокус, светкавица |
| WIFI: | Apple Wireless |
| 3G Модул: | 3G / SIM card |
| Батерия: | Li-Po 1510 mAh |
| Bluetooth: | v4.0, A2DP, LE |
| Сим карта: | Nano SIM |
| Производител | Apple |
Apple iPhone 5C - един от моделите на iPhone, които много лесно могат да променят цвета просто със смяната на капака:). Достоен наследник на iPhone 5. Продуктът е реновиран и е с 12 месеца гаранция.
Няма налични бройки
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.


