Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 16e 128GB White Като Нов
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
399.00 € / 780.38 лв.
СмартфонApple iPhone 17 Pro Max 256GB Deep Blue Като Нов Неразопакован
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1299.00 € / 2540.62 лв.
СмартфонApple iPhone 16 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
639.00 € / 1249.78 лв.
579.00 € / 1132.43 лв.
СмартфонApple iPhone 16 Pro 128GB Black Titanium
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
749.00 € / 1464.92 лв.
729.00 € / 1425.80 лв.
СмартфонApple iPhone 17e 256GB White Неразопакован
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
639.00 € / 1249.78 лв.
Мобилна работнастанция Dell Precision 5550, i7-10875H, 32GB, 512GB SSD, 15.6" IPS WUXGA 1920x1200, Quadro T2000
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
689.00 € / 1347.57 лв.
620.00 € / 1212.61 лв.
СмартфонApple iPhone 12 64GB Red
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
215.00 € / 420.50 лв.
199.00 € / 389.21 лв.
СмартфонApple iPhone 14 Pro 256GB Space Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
469.00 € / 917.28 лв.
459.00 € / 897.73 лв.
МониторSamsung C34H890WJU, 34" UltraWide Quad HD 3440х1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
369.00 € / 721.70 лв.
332.00 € / 649.34 лв.
ЛаптопDell Latitude 7220 Rugged Extreme, i5-8365U, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 11,6" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
469.00 € / 917.28 лв.
422.00 € / 825.36 лв.
| Модел: | iPhone 5s |
| Статус на продукта: | Много добър |
| Процесор: | Двуядрен 1.3 GHz Cyclone |
| Чипсет: | Apple A7 |
| РАМ памет: | 1GB |
| Памет: | 32GB място за файлове и приложения |
| Видео ускорител: | PowerVR G6430 |
| Размер на дисплея: | 4'' инча (10.16см) |
| Технология на дисплея: | LED-backlit IPS LCD |
| Резолюция на дисплея: | 640 x 1136 пиксела |
| Предна камера: | 1.2 MP, f/2.4, 35mm, 720p@30fps |
| Камера: | 8 MP, f/2.2, 29mm, автофокус, двойна LED светкавица |
| WIFI: | Wi-Fi (802.11a/b/g/n) |
| 3G Модул: | 3G / SIM card |
| Размери: | 123.8 x 58.6 x 7.6 мм |
| Батерия: | Li-Po 1560 mAh |
| Тегло: | 112 г |
| Bluetooth: | Bluetooth v4.0, A2DP |
| Сим карта: | Nano SIM |
| Цвят: | бял |
| Производител | Apple |
Употребяван смартфон Apple iPhone 5S.
Модел, който няма нужда от представяне. Отличен дизайн, алуминиев корпус, бърз процесор, 1GB RAM памет, камера - 8 мегапиксела с по-голям сензор и двойна LED светкавица, Touch ID, с който може да заключите телефона си посредством пръстов отпечатък и само вие да имате достъп до устройството.
Перфектно съотношение в ръката, страхотен IPS дисплей с диагонал 4 инча, 32GB място за съхранение на файлове и приложения и с интуитивен потребителски интерфейс.
IPhone 5S е невероятен телефон, подходящ наследник на iPhone 5 с ключови подобрения в няколко много важни области: камера и изображения, по-интелигентен дисплей и тъч и като цяло подобрен контакт с потребителя.
Продуктът е с козметични недостатъци, невлияещи на нормалната му работоспособност.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние РЕНОВИРАН С ЛЕКИ СЛЕДИ ОТ УПОТРЕБА с 12 месеца гаранция от HOP.BG.
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, M1 Pro, 16GB , 512GB SSD, 14.2'' Liquid Retina 3024x1964
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
799.00 € / 1562.71 лв.
749.00 € / 1464.92 лв.
Мобилна работнастанция HP ZBook Fury 17 G8, i7-11850H, 32GB, 512GB SSD, 17.3'' IPS Full HD 1920x1080, RTX A3000
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1029.00 € / 2012.55 лв.
926.00 € / 1811.10 лв.
КомпютърApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Space Gray, i3-8100, 16GB, 500GB SSD, Retina 4096x2304, Radeon Pro 555X
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
449.00 € / 878.17 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
МониторDell UltraSharp U2715Hc, 27" IPS QHD 2560x1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
179.00 € / 350.09 лв.
161.00 € / 314.89 лв.
ТаблетApple iPad Pro 12.9 5th Gen A2378 (2021) 256GB Wi-Fi Space Gray
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
699.00 € / 1367.13 лв.
649.00 € / 1269.33 лв.
