Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
699.00 € / 1367.13 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro 128GB Blue Titanium
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
599.00 € / 1171.54 лв.
549.00 € / 1073.75 лв.
СмартфонApple iPhone 12 64GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
215.00 € / 420.50 лв.
199.00 € / 389.21 лв.
СмартфонApple iPhone 17 Pro 256GB Deep Blue Оригинална опаковка
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
1119.00 € / 2188.57 лв.
СмартфонApple iPhone 13 mini 128GB Midnight
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
259.00 € / 506.56 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
МониторLenovo ThinkVision P24q-20, 23.8" IPS QHD 2560x1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
129.00 € / 252.30 лв.
116.00 € / 226.88 лв.
ТаблетApple iPad 10.2 7th Gen A2197 (2019) 32GB Wi-Fi Space Gray
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
149.00 € / 291.42 лв.
139.00 € / 271.86 лв.
СмартфонApple iPhone 13 mini 128GB Pink
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
269.00 € / 526.12 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
569.00 € / 1112.87 лв.
512.00 € / 1001.38 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G5, i5-7300U, 16GB, 256GB SSD, 14'' IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
189.00 € / 369.65 лв.
170.00 € / 332.49 лв.
| Модел: | iPhone 6S |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Много добър |
| Процесор: | Dual-core 1.84 GHz Twister |
| РАМ памет: | 2GB |
| Памет: | 16GB Място за данни |
| Видео карта: | PowerVR GT7600 (six-core graphics) |
| Размер на дисплея: | 4.7" инча ( 11.93 см. ) |
| Технология на дисплея: | LED-backlit IPS LCD, capacitive touchscreen |
| Резолюция на дисплея: | 750 x 1334 пиксела |
| Разстояние между точките: | 326ppi |
| Предна камера: | 5 MP, f/2.2, 31mm, 1080p@30fps, 720p@240fps, face detection, HDR, panorama |
| Камера: | 12 MP, f/2.2, 29mm, phase detection autofocus, dual-LED flash |
| Аудио: | Високоговорител Voice 66dB / Noise 64dB / Ring 65dB и 3,5 мм жак 16-bit/44.1kHz audio. |
| WIFI: | WIFI |
| 3G Модул: | 3G / SIM card |
| GSM - SIM: | Nano Sim карта |
| Bluetooth: | Bluetooth 4.2, A2DP, LE |
| Производител | Apple |
В ерата на високите технологии всички производители на мобилни устройства се надпреварват за превъзходство, като заливат пазара с множество модели с минимални разлики в параметрите. Компанията Apple се разграничава от този стереотип и пуска на пазара рядко нови модели, но всеки от тях блесва и става любимецът на публиката.
HOP.BG ви предлага един от доказалите се вече модели на Apple - iPhone 6s. Новостите в моделът са подобрена 12-мегапикселова камера, която е достатъчно добра да прави 4К видео и уникални снимки, без каквито и да било затруднения. Друга важна отличителна черта на моделът е увеличената му оперативна памет спрямо предшественика му iPhone 6, както и по-бързия процесор Apple A9.
Ние от HOP.BG Ви го предлагаме реновиран и готов да задоволи и най-капризния потребител. Ако не ни вярвате заповядайте в някой от шоурумите ни в градовете Плевен, Русе, Варна или София и се уверете сами. Ще го получите на атрактивна цена и с 12 месеца гаранция.
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
МониторHP EliteDisplay E243i, 24”, IPS WUXGA 1920x1200
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
59.00 € / 115.39 лв.
53.00 € / 103.66 лв.
ТаблетApple iPad mini 4 7.9 A1538 (2015) 128GB Wi-Fi Space Gray
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
149.00 € / 291.42 лв.
129.00 € / 252.30 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
369.00 € / 721.70 лв.
332.00 € / 649.34 лв.
МониторLenovo ThinkVision P24h-20, 24" IPS Quad HD 2560x1440
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
119.00 € / 232.74 лв.
107.00 € / 209.27 лв.
ЛаптопHP ProBook 440 G8, i3-1115G4, 16GB, 256GB SSD, 14” HD 1366x768
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
259.00 € / 506.56 лв.
233.00 € / 455.71 лв.


