Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
489.00 € / 956.40 лв.
469.00 € / 917.28 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro Max 256GB Graphite
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
399.00 € / 780.38 лв.
СмартфонApple iPhone 12 64GB White
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
209.00 € / 408.77 лв.
189.00 € / 369.65 лв.
СмартфонApple iPhone 14 128GB Midnight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
369.00 € / 721.70 лв.
349.00 € / 682.58 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
689.00 € / 1347.57 лв.
659.00 € / 1288.89 лв.
Подобни продукти
Работна станцияDell Precision 7820 Tower, 2x Silver 4112, 32GB, 2TB HDD, Radeon Pro WX 5100
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
1129.00 € / 2208.13 лв.
1016.00 € / 1987.12 лв.
МониторHP Z27u G3, 27 инча, IPS QHD 2560 x 1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
229.00 € / 447.89 лв.
206.00 € / 402.90 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro Max 256GB Graphite
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
469.00 € / 917.28 лв.
439.00 € / 858.61 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G9, i7-1255U, 16GB, 512GB SSD, 14'' IPS WUXGA 1920x1200
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
509.00 € / 995.52 лв.
458.00 € / 895.77 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, M1 Pro, 16GB , 512GB SSD, 14'' Liquid Retina 3024x1964
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
749.00 € / 1464.92 лв.
699.00 € / 1367.13 лв.
| Модел: | iPhone 7 |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Добър |
| Процесор: | 4-ядрен 2.34 GHz (2x Hurricane + 2x Zephyr) |
| Чипсет: | Apple A10 Fusion (16 nm) |
| РАМ памет: | 2GB |
| Памет за данни: | 128GB |
| Видео карта: | PowerVR Series7XT Plus |
| Размер на дисплея: | 4.7'' инча (11.94см) |
| Технология на дисплея: | IPS LCD |
| Резолюция на дисплея: | 750 x 1334 |
| Предна камера: | 7 MP, HDR, panorama |
| Камера: | 12 MP, PDAF, OIS, HDR, Quad LED flash |
| WIFI: | 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, hotspot |
| Интерфейси: | Lighting port |
| Четец за карти: | Не |
| Екстри: | 3D Touch display & home button |
| Размери: | 138.3 x 67.1 x 7.1 mm |
| Батерия: | Li-Ion 1960 mAh |
| Тегло: | 138 g |
| Bluetooth: | 4.2, A2DP, LE |
| Сим карта: | Nano |
| Цвят: | розово злато |
| Производител | Apple |
Употребяван, реновиран с леки следи от употреба смартфон Apple iPhone 7 в цвят розово злато и 128GB място за файлове и приложения.
На пръв поглед прилича на предшественика си iPhone 6s, но с подобрени характеристики. С бърз четириядрен процесор A10 Fusion, оптимизирана батерия, подобрена 12-мегапикселова камера и 4-ледова светкавица за по-добри снимки и при намалена светлина. И за да не пренебрегваме селфитата, при iPhone 7 предната камера е 7 мегапиксела.
Революционното при този модел iPhone е, че Home бутонът няма така наречения "клик". Тук Apple използват "Taptic Engine" технология (линеен вибрационен модул), което създава усещане, че цялата долна част на дисплея клика, когато натискате бутона. Премахнат е и 3.5мм аудио жак, а вместо това може да свържете слушалки с Lightning конектор.
Продуктът е с козметични недостатъци, невлияещи на функционалността му.
Снимките на реновираните с леки следи от употреба продукти са примерни за модела.
Предлага се за покупка на изгодна цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на смартфони на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние РЕНОВИРАН С ЛЕКИ СЛЕДИ ОТ УПОТРЕБА с 12 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
Подобни продукти
КомпютърHP ProDesk 600 G3 SFF, i5-6500, 8GB, 128GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
109.00 € / 213.19 лв.
98.00 € / 191.67 лв.
МониторHP Z27n, 27'' IPS Quad HD 2560x1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
189.00 € / 369.65 лв.
170.00 € / 332.49 лв.
Мобилна работнастанция Dell Precision 7540, i5-9400H, 16GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
469.00 € / 917.28 лв.
422.00 € / 825.36 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G5, i7-8650U, 16GB, 512GB SSD, 13.3'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
259.00 € / 506.56 лв.
233.00 € / 455.71 лв.
МониторHP P244, 23.8" IPS Full HD 1920 x 1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
69.00 € / 134.95 лв.
62.00 € / 121.26 лв.


