Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 12 64GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
215.00 € / 420.50 лв.
189.00 € / 369.65 лв.
СмартфонApple iPhone 12 Pro Max 256GB Silver
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
329.00 € / 643.47 лв.
СмартфонApple iPhone 17 Pro Max 256GB Deep Blue Като Нов Неразопакован
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
1299.00 € / 2540.62 лв.
СмартфонApple iPhone 15 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
469.00 € / 917.28 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Plus 128GB Yellow
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
499.00 € / 975.96 лв.
МониторHP E24I G4, 23.8" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
99.00 € / 193.63 лв.
89.00 € / 174.07 лв.
СмартфонApple iPhone 16 Pro 128GB Black Titanium
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
749.00 € / 1464.92 лв.
699.00 € / 1367.13 лв.
СмартфонApple iPhone 12 mini 128GB Blue
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
199.00 € / 389.21 лв.
179.00 € / 350.09 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G5, i5-8350U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
239.00 € / 467.44 лв.
215.00 € / 420.50 лв.
Мобилна работнастанция HP ZBook Fury 17 G8, i7-11850H, 32GB, 512GB SSD, 17'' IPS Full HD 1920x1080, RTX A3000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
1159.00 € / 2266.81 лв.
1043.00 € / 2039.93 лв.
| Модел: | iPhone 8 Plus |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Hexa-core (2x Monsoon + 4x Mistral) |
| Чипсет: | Apple A11 Bionic (10 nm) |
| РАМ памет: | 3GB |
| Памет за данни: | 64GB |
| Видео карта: | Apple GPU (three-core graphics) |
| Размер на дисплея: | 5.5 инча (13.97 см) |
| Технология на дисплея: | Retina IPS LCD |
| Резолюция на дисплея: | 1920x1080 Full HD |
| Разстояние между точките: | ~401 ppi |
| Предна камера: | 7 MP, HDR, Face detection |
| Камера: | 12 MP (wide), PDAF, OIS + 12 MP (telephoto), PDAF, 2x optical zoom |
| WIFI: | 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, hotspot |
| Четец за карти: | Не |
| 3G Модул: | LTE |
| Размери: | 158.4 x 78.1 x 7.5 mm |
| Батерия: | Li-Ion 2691 mAh |
| Тегло: | 202 g |
| Bluetooth: | 5.0, A2DP, LE |
| Сим карта: | Nano |
| Производител | Apple |
Употребяван, но реновиран смартфон Apple iPhone 8 Plus.
Бърз смартфон с ключови подобрения в някои области - дисплей, камера, процесор, дизайн.
С отлична производителност, усъвършенствана камера, стерео говорители с високо качество на звука, дълъг живот на батерията и дисплей с още по-голяма яркост за по-добро цветопредаване.
Има лека промяна в дизайна на корпуса - стъклен гръб. Дисплеят е 5.5-инчов Ретина HD с 3D Touch за всики функции на операционната система iOS.
Както и при предшевствениците си iPhone 7 и 7+, Home бутонът няма така наречения "клик". Тук Apple използват "Taptic Engine" технология (линеен вибрационен модул), което създава усещане, че цялата долна част на дисплея клика, когато натискате бутона.
Иновация в камерата - не една, а две основни камери с оптична стабилизация на изображението, по-бърз 12MP обектив с 6 елемента за още по-живи снимки, сензори за дълбочина, нов филтър за цветовете, по-прецизни пиксели и нова телефото камера с OIS. За снимки с впечатляващо качество като от фото студио.
Моделът се задвижва от мощен и интелигентен процесор A11 Bionic, който според Apple е 70% по-бърз от A10 Fusion, 3GB RAM и бърз триядрен видеоускорител.
Продуктът е с минимални следи от употреба, невлияещи на функционалността му. Изразяват се в светли или тъмни петънца с малки размери или едва забележими драскотини по дисплея, видими само, когато екранът е изключен.
Снимките на продуктите са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но с високо качество и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на смартфони на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние РЕНОВИРАН (-) с 12 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
МониторLenovo ThinkVision T2364pА, 23" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
69.00 € / 134.95 лв.
62.00 € / 121.26 лв.
Мобилна работнастанция Dell Precision 7560, i9-11950H, 32GB, 512GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080, RTX A2000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
1499.00 € / 2931.79 лв.
1349.00 € / 2638.41 лв.
КомпютърHP ProDesk 600 G3 SFF, i5-6500, 8GB, 128GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
109.00 € / 213.19 лв.
98.00 € / 191.67 лв.
МониторHP E23 G4, 23" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
89.00 € / 174.07 лв.
80.00 € / 156.47 лв.
Мобилна работнастанция Lenovo ThinkPad P15 Gen 2, i7-11800H, 32GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080, Quadro T1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
759.00 € / 1484.47 лв.
683.00 € / 1335.83 лв.


