Подобни продукти
ЛаптопApple MacBook Pro M2 A2338 (2022) Space Gray, Apple M2, 16GB, 256GB SSD, 13.3'' Retina 2560 x 1600
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
799.00 € / 1562.71 лв.
739.00 € / 1445.36 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A1990 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 15.4'' Retina 2880x1800, Radeon Pro 555X, Тъчбар
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
479.00 € / 936.84 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro M2 A2338 (2022) Space Gray, Apple M2, 16GB, 256GB SSD, 13.3'' Retina 2560 x 1600
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
799.00 € / 1562.71 лв.
739.00 € / 1445.36 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, 32GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
569.00 € / 1112.87 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16" Retina 3072x1920, Pro 5300M
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
519.00 € / 1015.08 лв.
499.00 € / 975.96 лв.
МониторHP E24I G4, 23.8" IPS Full HD 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
99.00 € / 193.63 лв.
89.00 € / 174.07 лв.
ЛаптопDell Latitude 5540, i5-1335U, 16GB, 512GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
709.00 € / 1386.68 лв.
638.00 € / 1247.82 лв.
МониторHP P244, 23.8" IPS Full HD 1920 x 1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
69.00 € / 134.95 лв.
62.00 € / 121.26 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
739.00 € / 1445.36 лв.
689.00 € / 1347.57 лв.
МониторLenovo ThinkVision T23D-10, 23" IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
79.00 € / 154.51 лв.
71.00 € / 138.86 лв.
| Модел: | A1278 |
| Клас: | Бизнес |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Intel® Core™ i5-3210M (3M Cache, up to 3.10 GHz, rPGA) |
| РАМ памет: | 4GB DDR3 |
| Памет за данни: | 500GB |
| Видео карта: | вградена Intel HD Graphics 4000 graphics |
| Размер на дисплея: | 13.3'' инча (33.78см) |
| Технология на дисплея: | LED-backlit |
| Резолюция на дисплея: | 1280x800 пиксела |
| Предна камера: | 720p FaceTime HD |
| Аудио: | High Definition Audio |
| Оптично устройство: | 8X DL "SuperDrive" |
| LAN: | AirPort Extreme (802.11a/b/g/n) |
| WIFI: | Gigabit Ethernet |
| Интерфейси: | 3x USB 3.0, firewire port 800, Thunderbolt, audio in/out |
| Четец за карти: | SDXC card slot |
| Bluetooth: | Bluetooth 4.0 |
| Цвят: | Сив |
| Производител | Apple |
Елегантен и впечатлителен е реновираният MacBook Pro A1278 с 13.3-инчов дисплей.
Качеството на изработка също е върхово. Пантите са гладки, прилепянето при затваряне е безупречно.
Висока прецизност при изработка, 100% алуминиев дизайн, гланцов широкоекранен дисплей и камера iSight.
Apple твърдят, че подобренията на дисплея и подсветката са увеличили цветовата гама с 60%.
Като цяло това води до отлично показване на иконите, символите и надписи.
Невероятен пърформанс в конфигурация Intel® Core™ i5-3210M, бърза памет 4GB DDR3 и сторидж 500GB за файлове и ОС.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Моделът е със статус реновиран и 12 месеца гаранция от HOP.BG (Реноватор No:1 в България).
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i7-1165G7, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
379.00 € / 741.26 лв.
341.00 € / 666.94 лв.
Мобилна работнастанция Dell Precision 7560, i7-11850H, 64GB, 512GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080, RTX A2000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
859.00 € / 1680.06 лв.
773.00 € / 1511.86 лв.
ЛаптопHP ProBook 640 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
349.00 € / 682.58 лв.
314.00 € / 614.13 лв.
МониторLenovo ThinkVision S24e-10, 23.8" W-LED VA 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
79.00 € / 154.51 лв.
71.00 € / 138.86 лв.
КомпютърHP ProDesk 400 G3 Tower, i5-6500, 8GB, 256GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
109.00 € / 213.19 лв.
98.00 € / 191.67 лв.



