Подобни продукти
ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 32GB, 512GB SSD, 14'' Liquid Retina 3024x1964
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
899.00 € / 1758.29 лв.
849.00 € / 1660.50 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, M1 Pro, 16GB, 512GB SSD, 16'' Liquid Retina XDR 3456x2234
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
819.00 € / 1601.82 лв.
789.00 € / 1543.15 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A1989 (2019) Space Gray, i5-8279U, 16GB, 256GB SSD, 13.3'' Retina 2560x1600
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
399.00 € / 780.38 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Silver, i9-9880H, 32GB, 1TB SSD, 16'' Retina 3072 x 1920, Radeon Pro 5500M
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
569.00 € / 1112.87 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A1990 (2019) Space Gray, i9-9980HK, 32GB, 1TB SSD, 15.4'' Retina 2880x1800, Radeon Pro 560, Тъчбар
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
459.00 € / 897.73 лв.
МониторHP EliteDisplay E233, 23" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
79.00 € / 154.51 лв.
71.00 € / 138.86 лв.
СмартфонSamsung Galaxy Xcover 5 64GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
129.00 € / 252.30 лв.
99.00 € / 193.63 лв.
МониторFujitsu B23T-7, 23" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
69.00 € / 134.95 лв.
62.00 € / 121.26 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
689.00 € / 1347.57 лв.
659.00 € / 1288.89 лв.
СмартфонApple iPhone 16 Pro 256GB Black Titanium
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
869.00 € / 1699.62 лв.
839.00 € / 1640.94 лв.
| Модел: | A1502 |
| Клас: | лаптоп |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Intel Core i5-4288U (3M Cache, up to 3.10 GHz) |
| РАМ памет: | 16GB DDR3 |
| Памет за данни: | 512GB SSD |
| Видео карта: | Intel® Iris™ Graphics 5100 |
| Размер на дисплея: | 13.30'' (33.78cm) |
| Технология на дисплея: | LED подсветка |
| Резолюция на дисплея: | 2560 x 1600 пиксела |
| Предна камера: | 720p FaceTime HD webcam |
| Оптично устройство: | НЕ |
| LAN: | НЕ |
| WIFI: | WiFi 802.11ac |
| Интерфейси: | HDMI, 2xUSB 3, 2xThunderbolt 2, audio in/out |
| Четец за карти: | SDXC карта |
| Bluetooth: | Bluetooth 4.0 |
| Цвят: | сив |
| Производител | Apple |
Реновиран Apple MacBook Pro 11.1 A1502 (Late 2013).
Лаптоп от висок клас с характерния за Apple стилен дизайн - алуминиево шаси и дисплей с черна рамка. Лесно преносим със своите 1.57кг.
Моделът е със страхотен 13.3-инчов Ретина дисплей и резолюция 2560x 1600 пиксела за още по-наситени, точни, ярки и изящни цветове. Вградените говорители са с ясен и чист звук, достатъчен да озчучи малка стая за мийтинги.
Невероятен пърформанс в конфигурация Haswell процесор i5-4288U, бърза 16GB памет, бърз 512GB SSD диск и графична карта Iris Pro 5100 с 64MB споделена памет. Клавиатура с LED подсветка и дълъг живот на батерията.
Снимките на реновираните продукти са примерни за модела.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние РЕНОВИРАН с 12 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
КомпютърLenovo ThinkCentre M910Q USFF, i5-6500T, 8GB, 256GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
109.00 € / 213.19 лв.
98.00 € / 191.67 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro M2 A2338 (2022) Space Gray, Apple M2, 16GB, 256GB SSD, 13.3'' Retina 2560 x 1600
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
799.00 € / 1562.71 лв.
739.00 € / 1445.36 лв.
ТаблетApple iPad Pro 12.9 6th Gen A2436 (2022) 128GB Wi-Fi Space Gray Оригинална опаковка
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
699.00 € / 1367.13 лв.
649.00 € / 1269.33 лв.
Мобилна РаботнаСтанция HP ZBook Create G7, i9-10885H, 32GB, 2TB SSD, 15.6'' IPS UHD 3840x2160, RTX2080
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
1039.00 € / 2032.11 лв.
935.00 € / 1828.70 лв.
КомпютърApple iMac 27’’ A2115 (2019) Silver, i5-8500, 16GB, 32GB SSD + 1TB HDD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570X
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
499.00 € / 975.96 лв.
449.00 € / 878.17 лв.




