Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 13 Pro 256GB Graphite Като нов
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
439.00 € / 858.61 лв.
389.00 € / 760.82 лв.
СмартфонApple iPhone 12 Pro Max 256GB Pacific Blue
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
329.00 € / 643.47 лв.
319.00 € / 623.91 лв.
СмартфонApple iPhone 17 Pro 256GB Deep Blue Като Нов Оригинална опаковка
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1149.00 € / 2247.25 лв.
СмартфонApple iPhone 12 64GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
179.00 € / 350.09 лв.
СмартфонApple iPhone 14 128GB Starlight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
349.00 € / 682.58 лв.
329.00 € / 643.47 лв.
МониторLenovo ThinkVision P27Q-10, 27" IPS Quad HD 2560x1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
149.00 € / 291.42 лв.
134.00 € / 262.08 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Silver, i9-9880H, 32GB, 1TB SSD, 16'' Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
599.00 € / 1171.54 лв.
569.00 € / 1112.87 лв.
МониторDell UltraSharp U2715Hc, 27" IPS QHD 2560x1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
179.00 € / 350.09 лв.
161.00 € / 314.89 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16" Retina 3072x1920, Pro 5300M
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
499.00 € / 975.96 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
Мобилна РаботнаСтанция HP ZBook Create G7, i9-10885H, 32GB, 2TB SSD, 15.6'' IPS UHD 3840x2160, RTX2080
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1039.00 € / 2032.11 лв.
935.00 € / 1828.70 лв.
| Модел: | iPhone 5 |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Добър |
| Процесор: | Двуядрен 1.3 GHz |
| Чипсет: | Apple A6 |
| РАМ памет: | 1GB |
| Памет: | 16GB място за файлове и приложения |
| Видео карта: | триядрен PowerVR SGX 543MP3 |
| Размер на дисплея: | 4.00 инча |
| Технология на дисплея: | TFT мултитъч 16 милиона цвята |
| Резолюция на дисплея: | 640 x 1136 пиксела |
| Предна камера: | 8MP с автофокус, разпознаване на лица, светкавица |
| Аудио: | 3.5mm аудио изход |
| WIFI: | Wireless 802.11 b/g/n |
| Bluetooth: | Bluetooth v4.0, A2DP, LE |
| Производител | Apple |
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Снимките показват конкретните козметични недостатъци на продукта, които са леки драскотини по екрана.
Състояние РЕНОВИРАН С ЛЕКИ СЛЕДИ ОТ УПОТРЕБА със 12 месеца гаранция от HOP.BG.
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
ЛаптопMicrosoft Surface Pro 5, i5-7300U, 8GB, 256GB SSD, Тъчскрийн, 12.3'' IPS 2736 x 1824
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
219.00 € / 428.33 лв.
197.00 € / 385.30 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB Phantom Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
499.00 € / 975.96 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
ТаблетApple iPad Pro 12.9 5th Gen A2378 (2021) 256GB Wi-Fi Space Gray
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
659.00 € / 1288.89 лв.
599.00 € / 1171.54 лв.
ЛаптопHP ProBook 640 G10, i5-1345U, 16GB, 512GB SSD, 14" Тъчскрийн, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
489.00 € / 956.40 лв.
440.00 € / 860.57 лв.
ТаблетApple iPad Pro 12.9 5th Gen A2378 (2021) 256GB Wi-Fi Space Gray
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
699.00 € / 1367.13 лв.
649.00 € / 1269.33 лв.
