Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 16 Pro 128GB Black Titanium
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
749.00 € / 1464.92 лв.
729.00 € / 1425.80 лв.
СмартфонApple iPhone 14 Pro Max 128GB Space Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
469.00 € / 917.28 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Plus 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
499.00 € / 975.96 лв.
СмартфонApple iPhone 15 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
449.00 € / 878.17 лв.
439.00 € / 858.61 лв.
СмартфонApple iPhone 12 Pro Max 256GB Gold
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
329.00 € / 643.47 лв.
319.00 € / 623.91 лв.
СмартфонApple iPhone 14 Pro 128GB Gold
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
439.00 € / 858.61 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
МониторHP Z27n, 27'' IPS Quad HD 2560x1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
189.00 € / 369.65 лв.
170.00 € / 332.49 лв.
Мобилна РаботнаСтанция Dell Precision 5570, i7-12800H, 32GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080 , RTX A2000
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1029.00 € / 2012.55 лв.
926.00 € / 1811.10 лв.
СмартфонApple iPhone 16 128GB Black Като Нов Оригинална опаковка
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
639.00 € / 1249.78 лв.
599.00 € / 1171.54 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, M1 Pro, 16GB , 512GB SSD, 14.2'' Liquid Retina 3024x1964
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
799.00 € / 1562.71 лв.
749.00 € / 1464.92 лв.
| Модел: | A1507 |
| Клас: | смартфон |
| Статус на продукта: | Много добър |
| Процесор: | Dual-core 1.3 GHz Swift (ARM v7-based) |
| Чипсет: | Apple A6 (32 nm) |
| РАМ памет: | 1GB RAM |
| Памет за данни: | 16GB |
| Видео карта: | PowerVR SGX 543MP3 (triple-core graphics) |
| Размер на дисплея: | 4.00'' (10.16cm) |
| Технология на дисплея: | LED подсветка |
| Резолюция на дисплея: | 640 x 1136 пиксела |
| Разстояние между точките: | ~326 ppi |
| Предна камера: | 1.2 MP |
| Камера: | 8 MP AF |
| Аудио: | 16-bit/44.1kHz audio |
| WIFI: | WiFi 802.11 b/g/n |
| Четец за карти: | Не |
| 3G Модул: | 3G / SIM card |
| GSM - SIM: | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Размери: | 124.4 x 59.2 x 9 mm |
| Батерия: | Li-Po 1510 mAh |
| Тегло: | 132 g |
| Bluetooth: | Bluetooth 4.0, A2DP, LE |
| Сим карта: | Nano-SIM |
| Производител | Apple |
Употребяван смартфон Apple iPhone 5C.
За разлика от предшественика си iPhone 5, 5C е с малко по-различен дизайн, но със сходни характеристики. Пластмасов корпус, тънък, лек и функционален. Дисплеят е 4 инча с познатата IPS технология, гарантираща реални цветове и отлична яркост.
Моделът е оборудван с Apple A6 1.3 Ghz процесор, 8-мегапикселова камера и 16GB място за снимки, файлове и приложения. Страхотно решение при избора ви на смартфон, когато търсите малки размери и гладка производителност. А със своите 132 грама и стилен дизайн, iPhone 5C изглежда чудесно в ръката ви.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Снимките показват примерни козметични забележки на модела.
Недостатъците не пречат на функционирането на устройството.
Състояние РЕНОВИРАН С ЛЕКИ СЛЕДИ ОТ УПОТРЕБА с 12 месеца гаранция от HOP.BG.
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
СмартфонApple iPhone 12 Pro Max 256GB Gold
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
329.00 € / 643.47 лв.
319.00 € / 623.91 лв.
ЛаптопHP ProBook 440 G8, i3-1115G4, 16GB, 256GB SSD, 14” HD 1366x768
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
209.00 € / 408.77 лв.
188.00 € / 367.70 лв.
КомпютърApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Silver, i5-8500, 16GB, 512GB SSD, Retina 4096x2304, AMD Radeon Pro 560X
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
549.00 € / 1073.75 лв.
469.00 € / 917.28 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro M2 A2338 (2022) Space Gray, Apple M2, 16GB RAM, 512GB SSD, 13.3" Retina 2560 x 1600
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
839.00 € / 1640.94 лв.
799.00 € / 1562.71 лв.
МониторHP 27F, 27" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
159.00 € / 310.98 лв.
143.00 € / 279.68 лв.


